Jump to content

Recommended Posts

Troszkę o serwerze 

Więc na początku aby nie obijać w bawełnę że wszystko autorskie to skrypty są edytowane przez zemnie. Uczę się i jestem w takim stopniu że potrafię trochę więcej. Proszę o wyrozumiałość bo to co wszystko robimy jest dla was. Chcemy po prostu odróżniać się od innych serwerów. Skrypty z internetu fakt faktem, ale uczymy się. Na serwerze znajdą się oczywiście autorskie skrypty wszystko w swoim czasie. Zacznijmy od tego że rozpoczynamy rozgrywkę w San Fierro. Typ Gamemoda to RPG ale rozbudowany z większymi funkcjami. Nie jesteśmy jak inne serwer że usuwamy autorów, nie po prostu zostawiamy i jak coś edytujemy to też wpisujemy tam siebie. Serwer będzie stał na całej grafice nie standardowe nudne gui. Chcemy się różnić od innych serwerów tzw "pseudoli" W sumie nasz też nie jest lepszy. Ale może będzie inaczej. 
Rozgrywka na serwerze 
Tak jak pisałem wyżej rozpoczynamy w San Fierro. Dlaczego niby San Fierro? dlatego, że ostatnio mało widzę takich serwerów które zaczynały by miescie, a jak już zaczynały to po jakimś czasie upadały. Chcielibyśmy rozgrywkę przesuwać w stronę miasta nie miasteczek ponieważ zaczynają być trochę nudne. Jeżeli chodzi o pracę mogą pokazać się dwie trzy takie same prace jak na innych serwerach. Zarobki będą ustalanie w trybie takim abyście grali jak najdłużej. Cóż więcej dowiecie się na otwarciu. 
Prezentacja Serwera 

1. Panel Logowania 

ICOjU4n.jpg 
2. Panel Pomocy 

3NkgItl.png 
3.Panel Gracza 

sezzswX.png 
4.GUI Bankomat 

GnIJQqQ.png 
5.GUI Przechowywali 

MTaSnLS.png 
6. Prace Dorywcze 
-Praca Pilota 

iYMuyGC.jpg 
-Praca Cysterny 

Z9tSBxv.png 
-Praca dostawca narzędzi 

e2T9D2a.png 
-Praca Śmieciarki 

bZKHH7x.png 
7.Salon 

WAsHbGT.png 

Aktualnie serwer jest zrobiony w 98% 
Może nie jesteśmy jacyś wspaniały ale robimy na swoim. Na serwerze będą znajdować się nasze pomysły. Niektóre mogą się powtarzać 


Administracja Serwera 

Administracja RCON: 
- Danio[Programista, Założyciel Serwera] 
- Cordell[Opiekun Serwera oraz założyciel Serwera] 
- wwe[Opiekun Serwera oraz założyciel Serwera] 
- michaello[Opiekun Serwera, Założyciel Serwera.Technik Forum] 

Administrator: 
- Brak 
Moderator: 
Eeriestwinner[Opiekun Serwera] 

O to obecna lista administracji GameWorld 


Skryptowanie Serwera 
Używamy aktualnie gamemoda część z internetu a drugą część jakąś od nas. Serwer będzie posiadał na razie 50% skryptów z neta a drugą część autorską. Myślę że już na otwarciu serwera bedzie 20% skryptów z neta. Tak jak mówiłem ja się jeszcze uczę staram się jak najwięcej zrobić. Prosiłbym o wyrozumiałość. Chcemy aby serwer posiadał nasze pomysły a nie te same co są na innych serwerach. 

Frakcje na Serwerze 

San Andreas State Police 

San Andreas Fire Departament 

San Andreas Medical Center 

Taxi of San Andreas 


=================================== 
Nazwa Serwera: GameWorld 
Forum Serwera: 
http://gameworldrpg.xaa.pl 
Adres IP serwera: 
mtasa://188.68.249.130:20624 
Sloty: x/20 Dynamiczne 
Gamemode: RPG GW Beta 1.0

Edited by Danio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...