Jump to content

*AKTUÁLNE* Zoznam Slovákou a Čechou


Recommended Posts

Rozhodol som sa, že si tu spravíme taký menší zoznam kto všetku to je keďže ten zoznam pred týmto je už neaktívny tak by som ho chcel obnoviť a trochu upraviť.

Takže ako prvý sa predstavím ja:
Volám sa Dávid v rôznych hrách alebo na nete ma môžete stretnúť pod prezývkou SoulHunteR / ThePingu alebo Dvojité V <-(len občasne väčšinou tieto používam iba v hrách) hlavná prezývka teda SoulHunteR. K MTA ako samotnému som sa dostal pred pár rokmi ale nezaujímal som sa oň ako teraz. Momentálne pracujem na svojom vlastnom projekte takže väčšinu času trávim na testovacom servery. Medzi moje záľuby patrí okrem hrania hier aj Florball alebo Airsoft atď. Okrem MTA sa ešte zaujímam o HTML a CSS vlastne všeobecne Grafiku, ktoré tiež študujem ako odbor na strednej. Takže to by bolo asi všetko.

Tento zoznam hodlám aktualizovať hneď ako pribudne nejaký nový komentár.

PS: Zabudol som, že spomeňte či ste Slovák alebo Čech síce to sa dá zistiť aj podľa jazyka písma. ;)

*AKTUÁLNY ZOZNAM*
• SoulHunter (Slovensko / Slovakia)

Link to comment

Dobrý nápad obnovit tuto tému a obohatit ji o představení.

Abych se tedy také "zapsal", tak bude fér, abych se také představil.

Jmenuju se Jaroslav, jinak mě všichni všude znají pod přezdívkou Rataj, případně RatajVaver (když mi nějaký polák vyžere přezdívku Rataj). Co se MTA týče, dostal jsem se k němu někdy před cca 4 lety. Zezačátku jsem hrával hlavně RPG a DD, později jsem se přesunul spíše k DayZ a upřednostněno naprosto především - RolePlay. RP jsem hrával už na spoustě hrách předtím, takže to pro mě nebyla španělská vesnice a hlavně RP na MTA obsahoval vše, co si jen může RP hráč přát. Co se tvorby serverů na MTA týče, jediné co vás omezuje je vaše představivost. To je taky jeden z hlavních důvodů, proč jsem měl již několik serverů. K dnešnímu dni stále běží pouze jeden z těchto serverů a to MTA:SA Skimo RolePlay, první československý RP server. Jak mnozí asi vědí, v MTA se zaměřuji na LUA scripting, sem tam nějaké mapování, modelování, texturování, apod. Mimo LUA se také zajímám o HTML, CSS, PHP, SQL, JS, AJAX, Javu, C#, Python, GML a pár dalších programovacích / kódovacích / skriptovacích jazyků u kterých mám malé znalosti, takže nestojí za zmínku. Celkově se zajímám o hry, tvorbu serverů a tvorbu her samotných. Abych se nepohyboval čistě jen v IT, tak si občas také zahraju airsoft, nějaké ty stolní hry jako například Dračí doupě či šachy, nebo se někde náhodně objevím, jinak trávím většinu svého cenného času u počítače. Ačkoliv píšu tento příspěvek v češtině a mám současně českou vlajku jako avatar, již se mi zde stalo, že se mě někdo do PM zeptal, jestli jsem čech. Závěrem tedy raději doplňuji, že čech jsem.

Link to comment
6 hours ago, SoulHunteR said:

Keďže tu nevidím tlačidlo na úpravu budem zoznam aktualizovať citovaním...

*AKTUÁLNY ZOZNAM*

• SoulHunter (Slovensko / Slovakia)

• Rataj (Česko / Czech)

 

Link to comment
3 hours ago, Rataj said:

Dobrý nápad obnovit tuto tému a obohatit ji o představení.

Abych se tedy také "zapsal", tak bude fér, abych se také představil.

Jmenuju se Jaroslav, jinak mě všichni všude znají pod přezdívkou Rataj, případně RatajVaver (když mi nějaký polák vyžere přezdívku Rataj). Co se MTA týče, dostal jsem se k němu někdy před cca 4 lety. Zezačátku jsem hrával hlavně RPG a DD, později jsem se přesunul spíše k DayZ a upřednostněno naprosto především - RolePlay. RP jsem hrával už na spoustě hrách předtím, takže to pro mě nebyla španělská vesnice a hlavně RP na MTA obsahoval vše, co si jen může RP hráč přát. Co se tvorby serverů na MTA týče, jediné co vás omezuje je vaše představivost. To je taky jeden z hlavních důvodů, proč jsem měl již několik serverů. K dnešnímu dni stále běží pouze jeden z těchto serverů a to MTA:SA Skimo RolePlay, první československý RP server. Jak mnozí asi vědí, v MTA se zaměřuji na LUA scripting, sem tam nějaké mapování, modelování, texturování, apod. Mimo LUA se také zajímám o HTML, CSS, PHP, SQL, JS, AJAX, Javu, C#, Python, GML a pár dalších programovacích / kódovacích / skriptovacích jazyků u kterých mám malé znalosti, takže nestojí za zmínku. Celkově se zajímám o hry, tvorbu serverů a tvorbu her samotných. Abych se nepohyboval čistě jen v IT, tak si občas také zahraju airsoft, nějaké ty stolní hry jako například Dračí doupě či šachy, nebo se někde náhodně objevím, jinak trávím většinu svého cenného času u počítače. Ačkoliv píšu tento příspěvek v češtině a mám současně českou vlajku jako avatar, již se mi zde stalo, že se mě někdo do PM zeptal, jestli jsem čech. Závěrem tedy raději doplňuji, že čech jsem.

Najlepšie na tom je že sa všade vychvaluješ s tým trápnym serverom a sám si písal že nie je prvý československý tak aspoň neojebávaj ratajko.

http://pawno.cz/topic/50463-mtasa-skimo-roleplay/

Link to comment
15 hours ago, Ramler said:

Najlepšie na tom je že sa všade vychvaluješ s tým trápnym serverom a sám si písal že nie je prvý československý tak aspoň neojebávaj ratajko.

http://pawno.cz/topic/50463-mtasa-skimo-roleplay/

Jelikož nemáme žádný důkaz o existenci nějakého předešlého serveru (že to někdo řekl, to není důkaz), prezentujeme se jako první československý RP server na MTA:SA. Připouštím, že je tu možnost, že byl někdo před námi a nemíním se o tom s nikým hádat. Ať už první byl nebo ne, prezentací toho serveru se nevychvaluji, kdybych se chtěl vychvalovat tak zmíním nějaký jiný, osobní projekt, avšak tady jsme přeci v MTA komunitě, je tedy logické se představit se serverem, se kterým si mě zde lidi mohou spojit, jelikož ten server většina CZ/SK hráčů zná. :)

P.S. Co kdybys nedělal chytrého a raději se nám také představil? ;)

Edited by Rataj
Link to comment

Dobré pozdní odpoledne, možná již večer, vespolek.

Je tedy na čase, abych přispěl do diskuze i já. Mé jméno zde na fóru není zároveň tím, pod kterým na většině serverů hraji. Abych vše upřesnil, jsem zdravotník, takže mnohdy se na serverech pohybuji pod jmény, kterým mnozí nerozumí a vychází právě ze zdravotnické praxe. Ve většině případů mě však poznáte víceméně okamžitě. Jsem SedliX.

Protože bych napsal zřejmě nejkratší příspěvek, což si rozhodně nemůžu dovolit, tak zároveň připíšu i něco o sobě. Tedy, asi budu docela trapný, ale s počítači, konkrétně pak s prací na nich, nemám téměř nic společného (až na povinný několikaletý rychlokurs na škole). Ale když už jsem na počítači, tak buď brouzdám různě po internetu, poslouchám písničky a nebo se zdržuji na MTA, konkrétně pak na Skimo RP (rád vás tam všechny uvítám).

Nyní už by nemusel být můj příspěvek tím nejkratším, takže jej můžu hezky s klidem na duši ukončit. Mějte se.

SedliX ;)

Link to comment
On 31. 10. 2016 at 4:18 PM, SoulHunteR said:

Keďže tu nevidím tlačidlo na úpravu budem zoznam aktualizovať citovaním...

*AKTUÁLNY ZOZNAM*

• SoulHunter (Slovensko / Slovakia)

• Rataj (Česko / Czech)

• Asystolic / SedliX (Česko / Czech)

 

Link to comment
  • 2 months later...

No ako tak pozerám tak naša scéna ohľadom LUA alebo len mappingu pre MTA je dosť mala oproti ostatnými no nesledujem ich všetky tak neviem. :D Chcelo by to rozšíriť len neviem stále ako.

Link to comment
29 minutes ago, SoulHunteR said:

No ako tak pozerám tak naša scéna ohľadom LUA alebo len mappingu pre MTA je dosť mala oproti ostatnými no nesledujem ich všetky tak neviem. :D Chcelo by to rozšíriť len neviem stále ako.

No, je to smutný, ale kromě sebe vím (z CZ/SK scény) jen o dvou lidech, o kterých by se dalo říct, že umí skriptovat na středně pokročilé, nebo lepší úrovni. Pak vím o dost lidech, kteří se v tom orientují (a dost z nich o sobě i říká, že umí skriptovat), ale ve skutečnosti jen editují části existujících cizích skriptů. Jinak by se tu našli cca 2-3 lidi, o kterých vím, že se LUA učí a snaží se v tom MTA něco vytvořit, ale ještě potřebují svůj čas, než od nich budeme moct očekávat něco velkého. ;)

Každopádně je to velká škoda, že ta CZ/SK komunita není v tomto směru obsáhlejší. Unavují mě servery, které na CZ/SK scéně vidím, když jsou jeden vedle druhého tak stejné. Snad se v budoucnu najde více lidí v tomhle okruhu. Já sám delší dobu přemýšlím o tom, že s MTA skončím a to hned z několika důvodů, na druhou stranu se mi moc nechce "zahazovat" více, než 3 roky zkušeností a server, který existuje téměř stejně dlouhou dobu.

EDIT: Co se mappingu týče, tak na tom nejsme vůbec špatně. Mapperů je dost, spíš CZ/SK hráčů tady na fóru je málo.

Edited by Rataj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...