Jump to content

Taká menšia otázka


Recommended Posts

Zdravím,
 Len som zvedavý či tu vlastne je niekto aktívny aj zo Slovenska alebo Česka okrem mňa.
 Ak teda hej tak stačí len odpovedať :D. Povedzme, že toto je taký môj malý súkromný prieskum.

Link to comment

O skriptování (nejen) v LUA se tu zajímám já a to asi tak, že jsem pár let zpátky založil první československý RP server, který mimochodem funguje dodnes. Po celou dobu fungování jsem veškerý LUA scripting na serveru dělal jen já (tedy kromě samotného původního jádra serveru a pár dodatků). Každopádně mapperů znám spousty (včetně výše podepsaného Asystolice/SedliXe), občas si taky něco namapuji. Avšak s tím LUA je to na CZ/SK scéně hodně bídné, neznám téměř nikoho, kdo by to ovládal alespoň na mírně pokročilé úrovni. :)

Link to comment

Ja mám problém ohľadom mapy :D potrebujem upravenú čast mapy asi Los Santos a okolie tá spodná časť do post apokalyptického štýlu lenže ja a Map Editor to nejde do hromady takže tak. Čo sa týka stránky zo scriptom tak to spravím v pohode len tá časť s Mapovaním už je komplikovanejšia :D.

Link to comment

No ak by si bol ochotný. Prípadne do súkromnej mi posla´t nejaké tie screeny len neviem ako by sme sa dohodli keďže moc financií nemám a mám akurát na rozbehnutie projektu v čom rátam doménu to je nejakých 10 € cca hosting VPSka pre minimálne 1 MTA, 1 Unturned / MineCraft a 1 TS server potom ešte webhosting atď. No ale bolo by fajn lebo nikde neviem takú mapu nájsť a fakt by som potreboval možno tak spodnú časť tej mapy keďže mosty by boli zabarikádované a keď niekto pôjde do vody má pár sekúnd to to aby znej odišiel živý.

Link to comment
46 minutes ago, SoulHunteR said:

No ak by si bol ochotný. Prípadne do súkromnej mi posla´t nejaké tie screeny len neviem ako by sme sa dohodli keďže moc financií nemám a mám akurát na rozbehnutie projektu v čom rátam doménu to je nejakých 10 € cca hosting VPSka pre minimálne 1 MTA, 1 Unturned / MineCraft a 1 TS server potom ešte webhosting atď. No ale bolo by fajn lebo nikde neviem takú mapu nájsť a fakt by som potreboval možno tak spodnú časť tej mapy keďže mosty by boli zabarikádované a keď niekto pôjde do vody má pár sekúnd to to aby znej odišiel živý.

To "Keď niekto pôjde do vody má pár sekúnd na to aby znej odišiel živý" je script nie mapa.

Link to comment
11 hours ago, Ramler said:

To "Keď niekto pôjde do vody má pár sekúnd na to aby znej odišiel živý" je script nie mapa.

Zle si ma pochopil ale to je moja chyba :D ja viem, že to je script ten script som sám nascriptoval a dal som to do tej vety len aby som to doplnil.

Link to comment
16 hours ago, SoulHunteR said:

No ak by si bol ochotný. Prípadne do súkromnej mi posla´t nejaké tie screeny len neviem ako by sme sa dohodli keďže moc financií nemám a mám akurát na rozbehnutie projektu v čom rátam doménu to je nejakých 10 € cca hosting VPSka pre minimálne 1 MTA, 1 Unturned / MineCraft a 1 TS server potom ešte webhosting atď. No ale bolo by fajn lebo nikde neviem takú mapu nájsť a fakt by som potreboval možno tak spodnú časť tej mapy keďže mosty by boli zabarikádované a keď niekto pôjde do vody má pár sekúnd to to aby znej odišiel živý.

Peníze za to nechci, navíc jsem tu mapu nedělal jen já, ale podílelo se nás na ní více, takže by to i bylo nefér. :D Pošlu ti do PM screeny a kdyžtak se nějak domluvíme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...