Jump to content

Skripter?


SSRebellion

Recommended Posts

Poz, da li bi neko zeleo da skripta za MTA server, bice balkanski. Iz prostog razloga jer mi je SAMP dosao do kurca od mrtvih citera i cleo kretena, pa hocu da se oprobam. Takodje, vec drzim SAMP server od 1000 online igraca svakog dana, ali me ubijaju limit vozila, citeri, i bagovi jer Kalcor nisat nije update vec 3 godine.

Vidim da je MTa dosta kompleksnija, bolje optimizovana, i multi core threadovi ako sam proctaio negde dobro. Imam vec jednog lika koji rad MTA kod mene, ali bi mu valjala pomoc. Za pare nije porblem ako bude hteo neko.

Link to comment

+1 na limitu vozila, najvece sranje s kojim sam imao posla na SA-MPu, biti prisiljen da despawnas igracima vozila da ne dodjes do limita je za kurac. Dobra ti je ideja da prodjes na MTA ali nezz nesto ti nema puno balkanaca ovdje sto se tice toga, pogotovo racunajuci da tebi bas treba balkanski skripter.

EDIT: A da tek ne govorim o tome kako me je SA-MP banao sa njihovog foruma jer sam spomenuo MTA i naravno o tome kako nisu updatali vec godinu dana -.-

Link to comment
+1 na limitu vozila, najvece sranje s kojim sam imao posla na SA-MPu, biti prisiljen da despawnas igracima vozila da ne dodjes do limita je za kurac. Dobra ti je ideja da prodjes na MTA ali nezz nesto ti nema puno balkanaca ovdje sto se tice toga, pogotovo racunajuci da tebi bas treba balkanski skripter.

Mah, moze i strani skripter, nije problem. Nema puno balkanaca jer nema servera sa balkanskim jezikom, s'obzirom da nasi ne znaju ni da se registruju na obicnom sampu a kamoli na nekom stranom MTA.

Nema puno balkanaca jer nema ko da im objasni da je SAMP u poredjenju sa MTa cisto sranje. Kad sam video da na MTA mozes da pustis youtube i film, samo sam rekao sebi ovo je pravo az mene.

Link to comment

Jbg SA-MPu tako rec dosta pomaze njihovo ime, jer npr kad netko oce igrat MP a ne zna puno o tome samo u google upise "GTA SA Multiplayer" i dobije SA-MP i to ti je to. Ja sam iskreno tako poceo sa SA-MPom jos 2008-e, kasnije kad sam imao veliku zelju za destruction derby da igram sam malo trazio po google-u i uglavnom nailazio na vide-e na kojima je pisalo "MTA:SA" pa mi nista nije bilo jasno pa sam onda odlucio ga download-at i tako sam takorec saznao za MTA :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Prijatelju tražiš na krivom mjestu, na balkanu nema nitko sposoban (a da je slobodan) napraviti ti server dostojan novaca koje nudiš, ako već tražiš, traži stranca, jer naši su "skripteri" zauzeti, nedovoljno sposobni ili te hoće zaje*at. Prelazak na MTA podržavam u potpunosti jer nudi više opcija, fali dobrih balkanskih servera i želim ti svu sreću u pronalasku pravoga čovjeka.-

Link to comment
  • 2 months later...
10 hours ago, Enrico said:

@Mega9 vidim da scriptaš za novac..Koja je cijena tvojih usluga i kolika je profesionalnost u LUA programiranju? Ukoliko si vrlo ozbiljan za veliki projekt i vrlo profesionalan novac nije problem. 

Nažalost nema tih novaca koje bih prihvatio više da skriptam u MTA, ljudi ne cijene posao dovoljno, a niti jedan skripter neće samog sebe podcjenjivat.

Link to comment
On 25.11.2016. at 11:37 PM, Mega9 said:

Nažalost nema tih novaca koje bih prihvatio više da skriptam u MTA, ljudi ne cijene posao dovoljno, a niti jedan skripter neće samog sebe podcjenjivat.

Svako poznavanja programskog jezika se cijeni. Mi držimo SA:MP server upravo 970 igrača,ali nažalost SA:MP Team je odustao od SA:MP-a tako da smo odlučili preći na MTA. Naravno tražimo scriptera sa motivacijom i originalnim idejama,ali naravno uz te originalne ideje idu i naše za koje su se naši igrači privikli i igraju kod nas. Nama treba stalni scripter koji će radit na modu i koji zna šta radi ne samo da skine neku scripti i edit u 10 minuta. Ukoliko ispuniš naše zahtjeve i želiš biti Team slobodno ćemo platit..ljudi smo pa je cijena najmanji problem ako znaš raditi raditi u LUA-i. 

 

Razmisli pa se slobodno možeš javiti na stranici ili na moj facebook profil. Nadam se brzom odgovoru! 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...