Jump to content

Zostałeś zbanowany przez MTA


Recommended Posts

Gdy wchodzę na serwer pisze mi że zostałem zbanowany przez MTA Trainer 23h 53min. Nwm co sie stało prosiłbym o odbanowanie. Jak coś źle zrobiłem to przepraszam

Serial: C7BB0D54CE0ABB7189D60C0D30749EA4

Link to post

Sam miałem jakiś czas temu taki problem i przyczyną było że wcześniej używałem w single programu o nazwie GTA-SA Crazy Trainer (mogłeś mieć też jakiś inny tego typu program włączony). Jeżeli nie wyłączyłeś go przed włączeniem MTA to ban na wszystko leci nawet na edytor. Czasami jest tak że nawet jak się tego typu program wyłączy to i tak MTA twierdzi że jest włączony. Więc jeżeli się chce grać przez neta, a wcześniej się używało tego typu programów to najlepiej jest zrestartować komputer i dopiero najlepiej włączyć MTA.

Wcześniej sam nieraz do single używałem takich programów ale zazwyczaj wyskakiwało tylko ostrzeżenie jak zapomniałem ich wyłączyć, a teraz musieli wprowadzić jakieś dodatkowe zabezpieczenia i się jest lepiej pilnować i zawsze trzeba wyłączać takie programy jeżeli chce się grać przez neta. Po minięciu podanego czasu zazwyczaj można grać z powrotem.

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...