Jump to content

Ne unim odata?


Richy

Recommended Posts

Ne unim si noi odata?Atata ura si jignire in Romania asta...

Cand o sa ne dam seama odata ca daca ne unim toti o sa fie super bine!

Sau macar daca odata nu o sa ne jignim!

Nu vrem sa spunem "da ba ala are mai multi pleyeri ca e mai bun ca mine si a muncit" sau macar sa dam jos serverele rele si sa facem ceva bun in Romania asta...(ma refer la sv din romania :) )

Eu propun sa ne unim si sa facem ceva ce vreti voi un server, comunitate sa dam jos serverele rele si copiate.

Orice!Doar sa facem ceva!

Daca vreti sa ne unim scrieti mai jos..Sper sa fie cineva care vrea.

Link to comment

Lel, tu spui sa se faca un server, la care sa lucreze mai multi si sa ce ?

Daca am inteles eu bine despre ce e vorba, ar fi multe neintelegeri asupra Gamemode-ului, daca ar fi sa fie MGM ar fi greu de facut, doar daca nu se ofera cineva sa-l ofere pe al lui, eu as putea oferi dar n-am drepturi de autor asupra lui, si totusi nu cred ca ar gasi un host acceptabil, si daca am zis de host, cine ar plati hostul, daca vrei sa spui ca s-ar pune de caciula si etc, nu cred ca ar tine deoarece nu multi pot aduce benificii, daca e cineva bun sa se incumeiete sa plateasca, o sa ceara la randul lui mai multe drepturi si asta duce la abuz, si s-ar isca certuri.

Link to comment

Dece gandesti negativ?Cumva tot se va gasi o solutie nu aste o problema, cum au reusit si alti asa vom reusi si noi.Important este sa ne adunam si sa vrem cu toti sa schimbam ceva!Oameni se mai cearta...

Eu tot la opinia mea raman.

Vreau sa ne unim si apoi sa schimbam ceva!

Link to comment

In primu rand,chestia asta cu "hai sa ne unim" a mai fost discutata si in trecut si nu s-a rezolvat nimic,deoarece cei care detin servere decente nu ar vrea asta,spre exemplu nici eu. Daca s-ar uni astia care fac servere de pe o zi pe alta nu s-ar rezolva nimic pt. ca tot scripturi de pe net ar lua si tot aceeasi mentalitate de tot rahatu' ar avea (vreau eu admin mai mare decat ala,nu vreau aia etc..) . Cel mai bine ar fi sa ramana doar serverele bune,nu si cele de 2 lei.

P.S: Cere unui admin sa stearga topicul,e total inutil. :|

Link to comment

Of of of

Romanu' e prost, DAR daca suntem cineva mai nebuni ca alti.Trebuie sa fi nebun sa incerci sa facii un sv de rp sau sa vb cu cineva mai mare si mai bun ca tine la doar 12 ani nu?

Trebuie sa fi nebun sa poti vb cu un ditamai maturu' si el sa te ia in serios.

Daca eu am reusit sa va atrag atentia?Noi toti nu putem sa atragem atentia la niste oameni fara capacitate?

Daca ne-am uni si am reusi sa fim nebuni si sa ne apucam de o treaba!Ar fi ceva care ar intra in istorie..

Eu ramand la facerea unui comunitati si crearea unui server, intregarea unor servere in comunitatea si distrugerea servere-lor copiate.

Cine se uneste sa spuna!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...