Jump to content

ban za "TRAINER"


Recommended Posts

Witam ,

Dziś grałem normalnie w mta jak codziennie .. Po przegranych 2 godzinach (około) musiałem wyłączyć komputer co wiąże się z wyłączeniem mta .. Później gdy wróciłem , odpalam mta , i próbuje wejść na serwer a tu bang :

14sb4Pa.png

Dodam że nie odpalałem żadnych hacków, cheatów i innych g*wien , i grałem , gram i będę grał zawsze czysto..

No nic piszę to, ponieważ chciałbym nie mieć więcej doczynienia z takim komunikatem.. (wiem że ban tylko na 24 godziny).

Pozdrawiam!

Link to comment
  • MTA Team

1. Zrób kopię danych, które ewentualnie chcesz zachować (screenshoty, mapy itd.), a następnie odinstaluj klienta MTA:SA.

2. Odinstaluj GTASA.

3. Usuń foldery, gdzie było zainstalowane MTA:SA i GTASA. Jest to istotne, bo zapewne właśnie tam znajdują się pliki, które powodują ten problem (przy założeniu, że faktycznie nie korzystasz z cheatów).

4. Przeskanuj komputer oprogramowaniem antywirusowym (na wszelki wypadek).

5. Zainstaluj GTASA na nowo (wersja niemodyfikowana; najlepiej z czystego źródła: Steam lub inny system dystrybucji online, lub z płyty DVD z pudełkowego wydania 1.0/2.0).

6. Zainstaluj najnowszą wersję klienta MTA:SA. Można go ściągnąć z naszej strony internetowej: http://www.mtasa.com

7. Upewnij się, że podczas gry nie są uruchomione żadne programy typu debugger. Ponadto, nie instaluj żadnych modyfikacji do gry (ani do klienta MTA:SA, poza aktualizacjami dostarczanymi przez samą aplikację).

Jeśli jednak chcesz mody do samej gry GTASA wyłącznie w trybie single player, skopiuj folder z grą GTASA i instaluj mody w skopiowanym folderze.

Link to comment
  • 7 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...