Jump to content

Balkan MTA zajednica (predlog) / Balkans MTA Community (sug)


.:DoA:.Backflip

Recommended Posts

Ti si sad sav bitan?

Evo, moj server je u Njemačkoj. Šta ćemo sad?

Vidio sam taj server i uopšte mi se ne sviđa...

Link to comment
  • 4 weeks later...
Jebo vas grafuroam u picku, to je govno od servera puno retardiranih ljudi, pogotovo staffovi, republika srpska je samo skupina retardiranih ljudi koja kopira retardirani grafuroam

Sve to treba pobit

Nemoj ic na nacionalno vrijedanje, molim te.

Ja ne bih to zvao vrijedanjem.

Ja bih to vise zvao okrutnom istinom.

To sto psujem samo pokazuje koliko mrzim klonirane servere, zajedno sa grafuroamom ( i sam si vidio da su admini u grafuroamu cisti idioti )

a ti Nekac molim te nemoj govorit da si ti ista "radio sam", zato sto nisi.

ako znas promijenit neku stvar u skripti to ne znaci da je skripta tvoja, ili da si ju ti napravio.

Link to comment
Mislim da nema smisla , vrijedjati se na ovaj nacin zbog nekog servera ili igrice.

@Blast3r Mislim da je on htio da uvrijedi republiku srpsku kao server , ne na naciolalnoj osnovi.

Ispalo je kao nacionalna osnova, ali se ipak slazem sa njim sa tim zasto se naljutio jer lik stvarno ide na kurac sa "Ja imam jedini svoj balkanski server" iako nista nije uradio sam.

Link to comment
A kako sam mogao da ukradem u grafua neku scriptu kad je svaka zasticena npr. client.luac

Ili je ugasio cash:D

cache="false"

Pa nije on oduvijek znao stititi svoje skripte, ljudi iz tunisa su jos ukrali te skripte iz 2012 ili 2013 godine, a ti si koristio te skripte koji su tunizani ukrali jos prije.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...