Jump to content

Raileanu Roleplay - O "noua noutate" NEONI ! :))


roDaN

Recommended Posts

[quote name=..:D&G:..]

Eu propun urmatoarea chestie:

Comunitatea de MTA romaneasca a inceput sa fie relativ activa si se exagereaza cu topicurie si limbajul, haideti sa contactam staff-ul MTA si sa le cerem sa faca pe cineva moderator in categoria noastra... Recunosc ca si acest topic este facut degaba !

Am vorbit deja cu "Sefu' ăl mare", si spun ca nu are rost sa puna un moderator pentru ca si asa numai topicuri aiurea se fac...

Se fac topicuri aiurea deoarece nu exista un set de reguli dupa care sa se ghideze comunitatea ( degeaba sunt puse cele in Engleza , nimeni nu le citeste, mai ales oamenii noi ) , nicaieri nu scrie ca nu ne putem plange de mila sau sa schimbam subiectul in fiecare topic in care se cere ajutor. Nu mai zic de limbajul sau atitudinea pe care o au unii dintre noi.

Apropo , am observat ca avem 4 pagini de topicuri! :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
[quote name=..:D&G:..]
Mda, părem și noi activi pe aici, dar bine că nu înțeleg englezii ce scriem pe aici :))

Cand ma intreaba vre-o unul, ii traduc :D

Nu cred ca merge sa traduci 'vre-o' in engleza.

*nothing personal bro*

=)))))))))))))

Bine boss , frumos.

Link to comment
[quote name=..:D&G:..]
Mda, părem și noi activi pe aici, dar bine că nu înțeleg englezii ce scriem pe aici :))

Cand ma intreaba vre-o unul, ii traduc :D

Nu cred ca merge sa traduci 'vre-o' in engleza.

*nothing personal bro*

Mai... eu cred ca stiu destula romana, fara a fi mers macar o zi la scoala in romania :)

Sunt elevi din romania cu peste 8 clase care inca fac greseli, dar daca vrei sa iti faci o impresie proasta fata de cineva pe care nu il cunosti, ok bring it on.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...