Jump to content

Los Angeles Stories Role-Play RP


Recommended Posts

ac0be3.png

Na wstępie chciałbym Was serdecznie zaprosić na nowo powstały projekt RolePlay, który został stworzony specjalnie dla takich graczy jak Ty! Przyjdź do nas a doznasz niezapomnianych wrażeń! Bo to dzięki Wam możemy istnieć i funkcjonować. Nasi programiści pracują w pocie czoła, aby grało się Wam jak najlepiej. Projekt został stworzony „od graczy dla graczy”, a więc to Wy jesteście w centrum uwagi i to Wy ten projekt tworzycie! Czekamy na wasze propozycje, co prawda w zanadrzu mamy ich trochę, lecz pomysłów nigdy nie za wiele. Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o projekcie to zapraszam Was na nasz profil na Facebooku, postaramy się na bieżąco informować o nowościach związanych z gospodarką projektu.

Forum: http://las-rp.pl/forum/

ID Serwera: 91.196.49.208:22003

Jeśli chodzi o miejsce rozgrywki projektu to będzie się ona toczyła w miasteczku, dobrze Wam znanym Los Santos. Pewnie się zastanawiasz dlaczego tak? Otóż poszliśmy w kierunku rozwoju projektu i otworzyliśmy Wam większy szereg możliwości. Wiemy, że to nie jest nowość, lecz większość siedzib organizacji prawnych znajduje się w centrum. Mapa posiada dużą ilość obiektów, które zmieniają szare ulice w pięknie lśniące centrum z dużą ilością barierek, które uniemożliwiają skutecznie parkowanie pojazdów na chodnikach czy specjalnemu przejeżdżaniu pieszych.

Pewnie się zastanawiacie jak wygląda skrypt? Zacznijmy od tego że skrypt to XyzzyRP. Mamy bardzo dużo ciekawych systemów, które urozmaicą rozgrywkę i sprawią, że na naszym serwerze będzie się grało jeszcze lepiej. Teraz przedstawię Wam najciekawsze systemy, które cały czas są aktualizowane. Nie mamy zamiaru stać w miejscu, dlatego też wprowadzamy ciągłe zmiany.

Na naszym serwerze można zobaczyć dosyć ciekawy system grup, który ma fajne zastosowania, jak i rozwiązania. Dzięki temu systemowi będą mogły swobodnie funkcjonować biznesy, organizacje porządkowe i przestępcze. Dla urozmaicenia rozgrywki postanowiliśmy go jak najbardziej rozbudować, mamy bardzo duży szereg możliwości. Zwykły gracz może dojść jednocześnie do 2 działalności, a gracz premium do 3. Można przypisywać pojazdy pod grupę, zobaczyć wszelki informacje dotyczące biznesu, sprawdzić kto jest na służbie grupy itd. To jest tylko garstka informacji, więcej dowiecie się na naszej stronie.

grupy.png

Dzięki naszemu panelowi grup na forum, będzie można zrobić co tylko się zechce z własną działalnością. Pierwszą sprawą do omówienia jest system wypłat. Teraz pytanie jak on działa? Otóż żeby dostać wypłatę trzeba wejść na służbę i przegrać minimalnie 15min, co daje czarno na białym „Zarządzanie frakcją”, czy się obijałeś i stałeś w kącie, czy też ciężko pracowałeś, co pewne wpłynie na wypłatę, lub awans. Jednak to nadal nie wszystko, żeby jeszcze bardzie rozbudować ten panel postanowiliśmy zrobić uprawnienia, od tej pory każdy pracownik może pełnić inną funkcję.

ztvthy.jpg

Chcesz sprzedać auto bądź nieruchomość, a nie masz czasu przesiadywać godzinami na serwerze? Teraz to nie problem wystarczy zajrzeć do kafejki internetowej i podejść do komputera następnie wybrać odpowiednią rzecz, ustalić cenę i wystawić aukcję. Kup teraz, Wybór należy do ciebie, możesz także ustalić dwie rzeczy naraz, lecz konsekwencją będą dodatkowe koszty. Na rynku można sprzedać dowolne rzeczy takie jak pojazdy, nieruchomości, cenne przedmioty itp.

Chcesz posiadać swój własny dom, lub biznes? Teraz to nie problem, wystarczy mieć odpowiednią ilość funduszy na zakupienie nieruchomości. Nie masz pieniędzy na opłacenie mieszkania, a nie chcesz go sprzedawać? Teraz to nie problem możesz go wynająć innym graczom i pobierać za to opłaty. System budynków ma także dodatkowe funkcje, takie jak sprawdzanie wszelkich informacji o nieruchomości.

eq.png

Nasz system przedmiotów nie wiele się różni od innych serwerów, lecz nie jest identyczny. Dzięki niemu możesz przechować w ekwipunku co tylko Ci się spodoba. Ten system przedmiotów umożliwia nam podnoszenie, odkładanie na ziemię, używanie, oraz niszczenie i wiele wiele więcej! Tylko pamiętaj co nosisz ze sobą! Za posiadania marihuany, nielegalnej broni i innych rzeczy tego typu możesz zostać surowo ukarany przez funkcjonariuszy policji.

Skoro już wspomniałem o narkotykach to już dopowiem do końca. Każdy narkotyk ma inne działanie oraz funkcje. Jedne używki są mniej uzależniające drugie bardziej, pamiętaj tym większe uzależnienie tym większy głód narkotykowy, co może spowodować skutki uboczne takie jak szybki spadek życia, czy zawroty głowy! Na naszym serwerze można spotkać narkotyki takie jak Heroina, Marihuana, Amfetamina i LSD. O ich działaniu i funkcji dowiecie się więcej już niebawem!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...