Jump to content

Doresc si eu putin suport


Recommended Posts

Au venit newbie mai nou sa comenteze pe forumu mta :lol:

Newbie? Mai noi daca ai putine posturi pe forumul unui joc esti newbie, un newbie dasta ar putea fi un scripter chiar foarte bun, sa sti, prost ce judeca cartea dupa coperta.

Apropo, mi-am facut cont special pentru tine, am vazut cat de prost esti si am vrut sa iti demonstrez si tie, si a functionat, ti-ai sters pana si postul... :)) Si dupa inca mai ai tupeu sa comentezi, ca doar asa e romanul, prost pana la capat.

Si gata, nu ma mai cobor la mintea ta, ca poate raman blocat aici jos si devin ca tine, salut.

Link to comment

Ba,nu ma intereseaza cine p***a mea esti,si nici nu imi pasa ce zici sau cine dracu esti . Vad ca vrei si tu sa pari mai smecher pe aici,dar sincer nu prea iti merge. Nu am de gand sa te injur sau alte chestii pt. ca nu ma pun la mintea ta (se vede ca esti un terminat dasta' ce s-a luat dupa spusele altora) si pe langa mai esti si chior (comentariu nu e sters) . Hai salut.

Link to comment
Ba,nu ma intereseaza cine p***a mea esti,si nici nu imi pasa ce zici sau cine dracu esti . Vad ca vrei si tu sa pari mai smecher pe aici,dar sincer nu prea iti merge. Nu am de gand sa te injur sau alte chestii pt. ca nu ma pun la mintea ta (se vede ca esti un terminat dasta' ce s-a luat dupa spusele altora) si pe langa mai esti si chior (comentariu nu e sters) . Hai salut.

Regret, nu ma pot abtine, DOAMNE CAT DE PROST ESTI... TI-AI BAGAT POSTUL INAPOI (edit) :)))))))

Sti ca apare de cate ori ai editat acel post, nu?

Last edited by Dany Alex on Tue Dec 02, 2014 2:52 pm, edited 2 times in total.

Te rog, nu mai ma provoca sa postez, ca nu pot refuza..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...