Jump to content

GangWar projekat


xeon17

Recommended Posts

Pravim GangWar server i Community. -> [LimitGames]

Ako ima zainteresovanih da pomognu u projektu ( scripter , mapper , dizajner ) za sada cemo imati samo jedan server a u buducnosti vise MTA Servera ( Race , Multigamemode , RPG , DayZ , Tactics ) Trenutno je jedan server upaljen > ( Freeroam )

Imam 2 VPS-a u USA , a planiram uskoro da napravim sajt, forum i facebook grupu.

Server GangWar bice drugaciji od drugih GangWar servera , mozes da napravis bandu , da budes Lider da zoves ljude u bandu i onda idete u osvajanja teritorija , kupujete Baze, borite se sa ostalim bandama za teritorije , sela itd.

Za sad sam zavrsio 50% servera ali treba mi pomoc mappera , jer pojma nemam da napravim mapu , baze itd.

a moram da zavrsim i teritorije, sistem bandi i dosta stvari , a nisam tako dobar scripter.

Za sada nisam planirao da platim nikoga , vec ce dobiti svoje mjesto u Community i Serveru > ( Moderator , Administator )

Dali ce Community biti uspjesna ? naravno da hoce , ovaj gamemode koji planiram da napravim jedinstven je u MTA i sigurno ce imati 100-500 igraca svaki dan online.

Ako ima zainteresovanih , kontaktirajte me privatnom porukom na forumu jer nemam skajp samo fejsbuk.

Project Canceled / Projekt otkazan

Edited by Guest
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Sve sto bih ti predlozio je da probas VPS prebacit u EU zato jer ce ti vecina igraca imat visok ping jer je u US, inace stretno! :)

Pa igracima iz EU , ping je oko 130-250 nije toliko visok moze da se igra a VPS je odlican tako da niko nema lag a mogu da igraju poprilicno igraci sa svakog kontinenta bez problema.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...