Jump to content

Miejsce w misji Madd Dogga


Recommended Posts

Nie, po prostu jak widzisz, w tym miejscu w którym stoisz jest ciemniej, i o ile masz ciemnego skina (np. CJ) to nikt Cię nie zobaczy dopóki nie podejdzie bliżej. Możesz też tam postawić na ukos, czarną teksturę przez którą da się przechodzić, a potem za nią wejść. Chyba, że chodzi Ci o coś innego, to wtedy napisz konkretniej, to postaram się pomóc.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Przyłączę się do tematu. Postanowiłem to przetestować i na początku myślałem, że to strefa CULL z jakąś nieopisaną dotychczas flagą, ale po przestawieniu obiektu z cieniem (ID 14484) na np. Grove Street efekt jest ten sam (warunkiem jest jedynie to, że musi być w interiorze większym od 0). Więc nie jest to na pewno ani zakodowane na sztywno ani nie jest to żadna strefa ustalona w plikach GTA.

Być może ten efekt można jakoś zreprodukować bez tego obiektu, ale to jak na razie jest to dla mnie zagadką :P.

@edit:

Efekt ten pozostaje tak długo dopóki ped nie dotknie innego podłoża niż ten z cieniem (wejdź w cień, załóż jetpack i odleć - dopóki nie wylądujesz efekt będzie się utrzymywał). Prawdopodobnie dlatego, że oświetlenie elementów nie aktualizuje się gdy nie dotykają ziemi.

Pewnie po prostu gdy ped osiągnie jakiś niski stopień światła ten efekt się załącza. Oświetlenie obiektów można robić w 3ds Maxie.

Poziom światła w rogu: http://imgur.com/SFK3rLU

Link to comment
  • 2 weeks later...

Night Paint Vertexem na pewno tego się nie da zrobić, próbowałem i nic... Wiesz może czym da radę zrobić takie oświetlenie w 3ds jak jest te na obiekcie? Paint Vertexem wygląda dosyć brzydko, bo robią się bugi. Normalne obiekty z GTA SA mają ładne oświetlenie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...