Jump to content

Prośba o pomoc


Recommended Posts

Witam Wzoruje się na Najlepszym servie jaki widziałem po moich problemach większość pozna niestety skrypty są ubogie i nie potrafie zrobić kilku rzeczy:

Kolor aby każdy miał biały bez żadnych ,,kodów'' typu #ff0000 czy coś w tym stylu aby tylko admin dawał kod np. na godzine

skiny na wyłączność teamu czyli gangu komenda /skin id skina'

areny a mianowicie mają tam bardzo fajny system głosowania czyli jest 5/5 graczy to rozpoczyna się dla nich tdm itp.

Druga sprawa to punkty skill score reputacja lub coś takiego (skill tylko na arenie lub evencie)

i ostatnie to skin_selector z community czyli wybieranie skinu ale włącza się to przy starcie panelu logowania czyli jak zalogujemy się na serv to skin_selector się buguje jak włączyć go z opóźnieniem?

@edit:

Jeszcze system ped ponieważ mam ale nie może robić animacji nawet po ustaleniu jej staje sie niewidzialny szczególnie w klubach barach itp.

Link to comment

Robiłem już server Lss-rp i powiem Ci że mi wyszło oprócz panelu akceptacji postaci bo nie zostało to wtedy udostępnione, może mam tanie skrypty ale zależy mi i wierze w siebie :D Pozdrawiam, poprostu BP mnie zainspirował

Link to comment

Jezu, człowieku. Masz:

...............................................

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Te kropki i przecinki przydadzą Ci się zarówno w komunikacji z ludźmi, jak i w programowaniu. Używaj ich mądrze.

A ogólnie to powodzenia życzę, w poście nie zadałeś żadnego konkretnego pytania, więc to Ci chyba wystarczy?

Link to comment

A więc sorka ale na telefonie to pisane bo na pc MTA otwarte mam problem z tym jeszcze:

*Aby za za 30 minut gry dostawało się 50 reputacji lub respectu, widoczna ilość była by widoczna lub na ekranie małe cyferki,

*Aby była wyznaczona strefa że jak się w niej zabije gracza to dostaje się 1 skilla jak ktoś nas zabije w tej strefie -1 skill

*Ostatnie aby kolor nicku był biały u każdego i aby nie działało wpisanie w nicku : #ff0000

Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co zrobić nie chce prosić o gotowe lecz o wytłumaczenie krok w krok był bym meeega wdzięczny wiem że za darmo nic nie ma ale jednak próbuje :/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...