Jump to content

28 Weeks Later After Virus Infection


Recommended Posts

Sveiki lietuviai.

Aš esu GTA:SA DayZ Version [www.28WL.UZAS.LT 28 Weeks Later After Virus Infection] sukūrėjas.

Kuriau šį serverį nuo tada, kai pati DayZ modifikacija atsirado MTA:SA žaidime (tie, kas žaidė nuo tada, turi žinoti, kad jau praėjo daugiau nei 2 metai - o tiek laiko kūriau).

Mano serveryje yra virš 65 unikalių 28WL resursinių failų, kurie užima apie 500MB disko vietos.

Žinokit, kad nėra nei vieno DayZ serverio, kuris būtų geresnis už mano...

Serveris visiškai subalansuotas, unikalus...

Nėra bugų, kurių nesugebėjo panaikinti MTA:SA DayZ sukūrėjai...

Turbūt jau supratot, kad esu programuotojas, scripteris, maperis.

Taip, aš esu lyg ir expertas, profesionalas ant šių dalykų.

Netikit? Tuomet kviečiu jus apsilankyti mano serveryje - pamatysit mano kūrinius.

Daugiau informacijos, skype: HeroKileris.

Edited by Guest
Link to comment
  • 2 weeks later...
Sveiki lietuviai.

Aš esu GTA:SA DayZ Version [www.28WLSF.TK - 28 Weeks Later After Virus Infection] sukūrėjas.

Kuriau šį serverį nuo tada, kai pati DayZ modifikacija atsirado MTA:SA žaidime (tie, kas žaidė nuo tada, turi žinoti, kad jau praėjo daugiau nei 1.5 metų - o tiek laiko kūriau).

Mano serveryje yra virš 65 unikalių 28WL resursinių failų, kurie užima apie 500MB disko vietos, o tai reiškia, kad serveris yra ne šūdo vertas, o daugiau nei 300-500LT.

Žinokit, kad nėra nei vieno DayZ serverio, kuris būtų geresnis už mano...

Serveris visiškai subalansuotas, unikalus...

Nėra bugų, kurių nesugebėjo panaikinti MTA:SA DayZ sukūrėjai...

Turbūt jau supratot, kad esu programuotojas, scripteris, maperis.

Taip, aš esu lyg ir expertas, profesionalas ant šių dalykų.

Netikit? Tuomet kviečiu jus apsilankyti mano serveryje - pamatysit mano kūrinius.

Daugiau informacijos skype: HeroKileris.

pastabėles:

1."kurie užima apie 500MB disko vietos, o tai reiškia, kad serveris yra ne šūdo vertas, o daugiau nei 300-500LT" tai niekam neidomu :| mum idomus serveris o ne jo reikšmė lt...

2."Žinokit, kad nėra nei vieno DayZ serverio, kuris būtų geresnis už mano..." Neitikinia argumentuok kodėl kas pas tave geriau nei pas kitur it.t.

3."Turbūt jau supratot, kad esu programuotojas, scripteris, maperis.

Taip, aš esu lyg ir expertas, profesionalas ant šių dalykų." Kuriu galų reikia girtis ar "pūsti burbula"?

4."Netikit? Tuomet kviečiu jus apsilankyti mano serveryje - pamatysit mano kūrinius." Galėjai bent ip numest plius kiek ieškaujau tavo servas net neijungtas :|

5.kodėl domentas nemokamas jei "kūrei" tiek laiko?

6.Nemanau kad žmogus viska ką išvardjai ir mokantis "girtusi" taip apie save :)

NU ir užteks min 10 galėčiau parašyt...

nesvarbu kiek tu moki, ką tu moki tu neturi isivaizduoti kad esi aukščiau už kitus :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
Susisiekit su manimi, skype: HeroKileris.

Spėk, kiek aš uždibsiu per mėnesį ir kiek pas mane žais žaidėjų.

Šiuo metu mano serveryje apie 80 28WL resursų, kiek pas jus?

niekam neidomu kiek tu uždirbsi ar prarasi tai visiškai 0.... kiek žaidėju priklausys ir nuo tavo pačio elgesio su jeis ....

tai kada startuos tas tavo serveris?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tiksliai nežinau, dar kuriu.

Dabar jau 105 28WL resursiniai failai.

Yra problema, kad hostinge neranda login resurso, nors jis yra.

Vienas dalykas yra šūdinas... login_server.lua ===> aš turiu tik login_server.lua_dayz, o galbūt dėl to ir neveikia login resursas dėl senos login_server.lua_dayz versijos.

Internete ieškojau, bet neradau su .lua, tad bandysiu dar kartą paieškoti, gal rasiu - įsidėsiu ir tada pajungsiu serverį.

Link to comment
  • 2 months later...

Aktoriau, tavo serveryje yra dahuja vietų, kur gali žaidėjai įlysti ir ten daryti ką nori - dupinti, tentus dėtis ir t. t..

Aišku, buvo tokių dienų, kai pas tave žaidė žiauriai mažai 5-10 ir pas gidgaminką, tą debilą Kupčių, o pas mane normaliai 30-50.

Nenoriu sakyti, bet mano serveris iš tiesų gal ir geresnis, nes niekada nesukursi to, ką aš esu sukūręs. Aišku, daugelis tavo skriptų yra ne tavo kurti, nemačiau, kad jie dar ir būtų užkoduoti ar pervadinti. Tu kuri ir tavo draugelis taip, kad jums būtų kuo greičiau, bet galiu pasakyti, kad tas jūsų kūrimas yra apsurdo komedijos vertas :). Galim ginčytis ir t. t., klausimas man kyla: kada jūs užsidarysit?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...