Jump to content

Taka tam, propozycja. Zapraszam programistów.


Recommended Posts

Witam was wszystkich chciałbym zapytać czy jest ktokolwiek, kto, by chciał pomóc ( wynagrodzenia pieniężnego nie będzie liczę na "przyjacielską" pomoc po prostu dana osoba dostanie powie, czego oczekuje ) w projekcie ( Tokyo Roleplay ) powiem tak w Lua z MTA umiem wszystko, oprócz tego MySql itd. bo tego nigdy nie dotykałem. I nie myślcie tak, że nie ma całego serwera a szukam skryptera i wszystko z community, bo gamemode jest już przy końcu a szukam kogoś, kto też, by chciał pomóc w tym jakże unikalnym gamemod'zie. ( Szczegóły na Priv jak coś, jeżeli ktoś będzie chętny do pomocy ).

Logo z serwera Yh19ljs.png

Pozdrawiam, xScatta

Link to comment

Jeżeli stworzysz ten projekt jako opensource, od początku do końca, to z wielką chęcią postaram się napisać coś dla niego. Myślę, że z łatwością znajdziemy też inne osoby chętne do kontrybucji.

Taki rozwój jest wyzwaniem, wśród polskich graczy panuje przekonanie że nie da się w ten sposób stworzyć serwera - każdy uważa, że należy robić to w tajemnicy i tylko dla siebie. Projekty takie jak MTA pokazują że może być jednak dokładnie na odwrót i myślę, że warto spróbować tej metody przy tworzeniu gamemodu.

Link to comment

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że ludzie narzekają na wagę podmianek -__-, a z drugiej strony narzekają, że kolejny serwer nic nowego nie wnosi, bo "RP w mieście x już jest".

Jeszcze zapytam - zamierzacie całe Tokyo odzwierciedlić czy jakieś konkretne miejsca tylko?

Link to comment

@Wielebny tak, to będzie open-source. Sam tak myślę, że większość "ludu" robi wszystko w tajemnicy i, jak już ma pomysł ( i motywację ) to raczej nie da tego pomysłu nikomu, kto dałby radę otworzyć własny serwer.

@Piorun taki jest problem, bo całego Tokyo nie mamy, ale, za to mieliśmy pomysł zwerbować kolejnych modelerów do pomocy.

Każde ręce do pracy się przydadzą. ;)

PS. Jeżeli chcecie żebym napisał co mamy, to śmiało piszcie. @Piorun podmianki nie ważą więcej niż 100mb, jak dobrze kojarzę.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...