Jump to content

[OFERUJĘ] Programista Lua


Recommended Posts

Siema.

To może ja się Wam zaoferuję, a mianowicie..

Oferuję pomoc przy tworzeniu serwera w postaci pisania skryptu. Czy jestem dobry? Sami się przekonajcie. Wystarczy, że znajdziecie gdzieś na FB moje projekty serwerów MTA (tak wiem, że po obrazkach mało można wnieść ale no jak tam wolicie) lub zajrzycie na forum GTAOnline gdzie do niedawna byłem moderatorem oraz dosyć częstym gościem w działach poświęconych programowaniu Lua. Najchętniej przyjmuję kody PaySafeCard (zdaje się, że są dostępne w kioskach) o wartości około 20 zł. Jeżeli oczywiście uważacie, że należy mi się więcej - nie widzę problemu :D. Póki co studiuję dlatego dopiero w weekendy mogę coś skrobać (ewentualnie poniedziałek po południu). Ze mną można kontaktować mailowo (i bardzo o to bym prosił): [email protected]. Prosiłbym aby w nazwie tematu umieszczać (na początku) taką "tabliczkę": [skrypt Lua] ponieważ otrzymuję -naście maili na dzień, a tak będzie mi łatwiej znaleźć Wasz.

Co do mojej osoby to nazywam się Paweł, na necie znany jako Piorun, mam 20 lat oraz studiuję Informatykę (Inż.). Z MTA oraz Lua mam do czynienia od mniej więcej 4 lat.

Pozdro,

Piorun :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...