Jump to content

Problem z toptimes serwer DM


Recommended Posts

Hello, mam problem z zapisywaniem toptimes na serwerze DM, co trzeba zrobić, żeby po zdobyciu huntera czas się zapisywał?

Kolejna sprawa, co zrobić, żeby po zostaniu ostatniej osoby (która jeszcze jedzie) mapa nie zmieniała się na kolejną, tylko zmieniała się aż po zginięciu tejże osoby.

Link to comment

No niestety, jest on chroniony hasłem, a hasło podane przez autora nie działa.. Jest może jakaś inna możliwość? Przecież wszystkie serwery DM mają opcje, że gdy zostanie jeszcze jedna osoba, to może skończyć.. Musi być jakiś myk na to. ;3

Link to comment

A to nie jest przypadkiem w konfiguracji zasobu "race"? Wejdź w panel admina, odnajdź zasób race i przejrzyj dostępne opcje w konfiguracji tego zasobu. Coś w stylu "allow last alive player to finish" - pojęcia nie mam, ale kojarzę, że CHYBA coś takiego tam było

Link to comment

Okej, z tym sobie poradziłem.. Kolejna sprawa.. Jak zmienić, żeby nie było vote tylko "next map start in ..." i automat wybierał mapę, plus możliwość kupna mapy za pieniądze zdobyte podczas gry, prosiłbym chociaż o nazwę moda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...