Jump to content

Recommended Posts

Niskie ceny, niska jakość :)

Proszę, nie nastawiaj się na zyski, a rozwijaj swoje umiejętności. Piszesz skrypty ekstremalnie proste, kopiując po części pracę innych, po części dopisując własne, kod piszesz niesformatowany. Nic ponad kilkunastolinijkową pierdółkę nie zrobisz - a już oczekujesz zarobku. Trochę nieładnie.

Napisz chociaż jedną misję czy coś w tym rodzaju, wtedy to ma sens. A teleporter i zmiany skinów to są zwykle drugie lekcje tutoriali lua.

Link to comment

Nie mam serwera, od 3 lat nie uruchomiłem MTA. Jestem już zbyt stary na to - i na tyle doświadczony, żeby rozpoznać początkującego.

Przeczytaj ten mój post: viewtopic.php?p=589146#p589146

Ja nikogo nie krytykuję za robienie pierwszych kroków w lua - to bardzo fajnie, z Polski jest wielu utalentowanych skrypterów, kolejny się przyda - ale naciąganie kogoś na kasę, nie posiadając wiedzy - tego nie poprę. Ani nie poprę zapierania się na argumenty.

Link to comment
Tylko zebys tego nie wykorzystal na potrzeby wlasnego serwera..

Napisał to do Global Moderatora.. człowieku, z czym do ludzi.

jest wielu ludzi, ktorzy nawet jako administratorzy czerpia korzysci z uzytkownikow, wiem to bo duzo w zyciu przeszedlem jesli chodzi o tego typu fora ;) A co o DZEK, ja takze jestem stary, mam 29 lat zone i dzieci, ale to ze probuje komus pomoc skryptujac jemu serwer to nie jest zla rzecz, i nie powinienes krytykowac moich prac, bo nie widziales wszystkich.

Link to comment

Stary, zaczynasz mnie irytowac, bo jako globalny moderator nie powinienes sie wpierniczac w moje sprawy, bo to co robie i za ile to robie to juz jest wylaczanie MOJA sprawa nie twoja. Nie wiesz na co te pieniadze ida. Swoja droga moze i 3 zl, lecz sumujac rocznie kwote zarobku wychodzi ladna suma..

Link to comment

emm.. wcale nie. Dajmy na to userpanel na serwery DD/DM, Ty dostaniesz za to 54 zł, a ja dostanę 180 zł, a mimo to kupują ode mnie ;) Mniejsza cena na polskiej scenie oznacza mniejszą jakość, mniejsza jakość oznacza mniej klientów, a mniej klientów oznacza mniej pieniędzy. ( Post nie ma na celu obrazy, tylko Cię uświadamiam co robisz ;) )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...