Jump to content

KekZ Clan || DM/DD/FUN || Romanian Server


Recommended Posts

Héy all . KekZ Clan a decis sa redeschida serverul de DM/DD/FUN 24/7 dupa mai bine de un an de inactivitate . KekZ a fost la inceput, in 2010, un clan format doar din germani , dar datorita romanilor care au intrat in numar destul de mare pe server, mai ales in 2013, serverul are acum la nume English/German/Romanian Server . Asteptam cat mai multi romani sa intre la noi pe server , cel mai organizat server romanesc de race din punct de vedere al serverului dar si al clanului. Pentru buna starea jucatorilor care nu stiu engleza sau germana ,clanul are 4 admini romani.

Unul dintre liderii clanului,

KekZ|Alexinho.

Link to comment
  • 3 weeks later...
imi place tot la el, staff, joc,mape absolut tot , felicitari pentru munca depusa :D

Thx! :D Acum lucram la un multigamemode in stilul win8/XBox, care va fi gata pe la sfarsitul lui august. Pacat ca nu multi romani joaca race , chiar daca e cel mai interesant gm(parerea mea). Dar suntem mandrii ca incepem sa avem playeri si din alte tari. De ex. ieri am avut cam 15 playeri , unde doar 4 erau romani.

Link to comment

Daca vreti, as fi bucuros sa va ajut :D

P.S.:Si eu lucrez la un gamemode interesant/spun eu/dar nu prea are cine sa ma ajute, ca nu e nimeni capabil...(nu ma refer la toti, doar la unii care i-am intrebat)/ dar daca reusesc sa il finalizez, vil dau voua sa aveti grija de el , ca voi ptr mine sunteti cei mai buni de pe comunitatea romaneasca in ceea ce priveste organizare :D

Link to comment

ok , pai eu acuma lucrez la un gamemode RPG cu zombii, acuma lucrez la exp_system si nu imi iese ceva(dar o scot la suprafata pana la urma),sa iti iei misiunii de la npc sa omori nush cati zombii, sa te duci de la un npc la altul, etc.. o sa iasa super zic eu :D

EDIT: tu te pricepi la scripting cat de cat ?

Link to comment

Nice , imi place zombie cu RPG :D

Si eu aveam o idee sa fac un war pe san andreas infestat cu zombie cu doua factiuni ( cu turf , si alte chestii de gen)

EDIT: Parca aveam eu un rank system pt. killuri de zombie.Daca vrei ti-l dau cu mare placere.

Edited by Guest
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...