Jump to content

[Szukam] Skryptera do projektu Role Play [MTA]


Recommended Posts

Szukamy skryptera do projektu Role Play na platformie MTA.

Nasza ekipa składa się z trzech osób- Sponsor, Mapper, Oraz organizator (zajmuje się forum i promocją). Naszym zamiarem jest stworzenie serwera na którym każdy gracz będzie czuł się dobrze. Nie uwieczniamy kolejnych pseudoli dlatego nasza ekipa składa się z osób o wieku większym niż 18 lat, nie oszukujmy się dzieci w wieku gimnazjalnym (albo i nie) które w tej chwili zawładnęły projektami Role Play zazwyczaj usiłują stworzyć coś dobrego, lecz wychodzi z tego jedno wielkie szambo. Reasumując stawiamy na profesionalizm.

Wymagamy:

- Pisania oraz ulepszania gamemode

- Aktywności oraz stałego kontaktu z ekipą serwera

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę w ekipie

- Możliwość skupienia się tylko i wyłącznie na pracy skryptera (resztę załatwiamy my)

- Wysokiej klasy obiektera/mappera który zajmuje się wykonaniem wszelkich pomysłów oraz interiorów.

- Fundusze na wykupienie dowolnego hostingu na serwer/forum.

- Fundusze na promocję serwera

- Jeśli współpraca okaże się owocna jesteśmy w stanie płacić za wykonywane usługi

Kontakt:

- skype: marchios313

- wiadomośc prywatna na tym forum.

Nie wymagamy autorskiego gamemode lecz umiejętności poprawnej edycji oraz dalszej aktualizacji autorskiej takiego gamemode.

Konieczna rozmowa przez skype w celu potwierdzenia wieku, nie mamy zamiaru tworzyć coś z 13 dzieckiem, któremu wydaje się że potrafi skryptować a tak naprawdę jedynie składać kod z gotowych elementów.

Link to comment
Konieczna rozmowa przez skype w celu potwierdzenia wieku, nie mamy zamiaru tworzyć coś z 13 dzieckiem, któremu wydaje się że potrafi skryptować a tak naprawdę jedynie składać kod z gotowych elementów.

zapomniałeś o "letnim".

no i nikogo bym nie wykluczał. w tym wieku nie raz się kodzi lepiej niż 20 latkowie. a już na pewno nie odrzucałbym nikogo 16+ - ja miałem możliwość wpaść do mta dopiero po osiemnastce, ale ile więcej czasu miałem mając lat 16. a kodzić i tak kodziłem od wieku 8-9 lat bodajże

a i tak nikogo nie znajdziesz, pokaż mi osobę, a w szególności polaka, który znalazł tak skryptera. cóż, jak coś umiesz - to chętnych na Ciebie jest na pęczki, więc momentalnie znajdujesz zajęcie.. albo kodzisz dla siebie, jak ja robiłem, gdy grałem w mta

Link to comment

tak, wiem że masz w 100% racje. ale zrozum także mnie z mojej strony. jestem dobrym mapperem (podobno) znam się na rzeczy, mamy ogarniętego sponsora który działa dość profesionalnie. chcielibyśmy stworzyć dobry serwer z którego gracze będą zadowoleni, rozumiem że skrypter pójdzie tam gdzie mu najlepiej, ale chyba nasza oferta nie jest tak straszna, jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam, bo naprawdę mamy zdolną ekipe. (jeśli coś napisałem nieskładniowo, to sory ale odpisuje na strasznej szybkości :) )

oczywiście nie chodzi mi o to że całkowicie wykluczamy młodszych wiekiem, chodzi o to że teraz jest dużo "skrypterów" który potrafią jedynie kraść kody/ ściągać, podczepić pod bazę/spolszczyć. i uważają się za kogoś ważnego, chcielibyśmy unikać takich sytuacji, bo jak wiemy jeśli skrypter nie jest w stanie wykonać nawet propozycji graczy to serwer prędzej czy później upadnie, i taka jest prawda.

Link to comment

Ale takich "skrypterów" możesz odsiać w 15 minut, w porywach po jednym dniu współpracy. Wystarczy poprosić o jakieś portfolio skryptów, albo poprosić o napisanie skryptu "rekrutacyjnego".

Inna sprawa - niejeden 16 latek ma taki głos, że Cię przekona, że ma 18 lat, a ja z kolei mając 24 mam taki głos (ech), że nie uwierzyłbyś, że tyle mam, raczej byś uznał, że < 18 :/ No i sądzę, że przez taki zapis w ogłoszeniu możesz stracić okazję do poznania 16 letniego geniusza, który się do Ciebie nie zgłosi, bo ludzie którzy są na tyle inteligentni, żeby się czegoś nauczyć - na ogół też mają na tyle rozsądku, żeby umieć się zachować, i skoro proszą o 18+, to nie będzie pisał ;)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Drugą osobę dziś muszę sprowadzić do ziemii, a potem będzie, że jestem niemiły, trudno. Wolę uchronić potencjalnych poszkodowanych.

Jest sobie warsztat samochodowy, taki typowo polski. Jeżeli mechanik będzie miał problem, jak coś naprawić, gdy ktoś mu podjedzie ferrari - nie widzę problemu. Ale gdy mechanik pyta wszystkich dookoła jak wymienić żarówkę w samochodzie (bo Twoje pytanie jest na tym poziomie) no to coś jest nie tak.

Ludzie, trochę samokrytyki. Nic się Wam nie stanie jak się trochę poduczycie, zanim wyjdziecie do ludzi (jeden do elity, drugi się oferuje za pieniądze). Ja sam, po 2 latach pracy w zawodzie programisty jak przysiadłem do lua, to po pół roku i oskryptowaniu "core" serwera i napisaniu pierwszej misji truckerskiej - bałem się, że jak ktoś zaglądnie mi w skrypty, to będzie siara, chociaż skrypt był całkiem porządny. A tu jeden napisze teleport, drugi nie napisze nawet GUI - i już się uważają za mistrzów. Nieładnie, naprawdę.

Są wakacje, usiądźcie nad lua, za miesiąc pokażcie co potraficie i zbierajcie ekipę do wspólnej pracy - wtedy będą z Was ludzie. W ten sposób i tak Was wykopią. Jeden weźmie esemesa za 3,69, drugiemu sypną 15zł - i się skończy dobre, bo wszystko i tak wyjdzie. Ale potem nie będzie już drogi powrotnej do tych samych ludzi, bo się na Was przejadą.

Link to comment

W temacie Ci pomogłem przecież, więc nie sugeruj, że nie pomagam. Być początkującym to nic złego, bo każdy przez to przechodzi i absolutnie nie mam nic do Ciebie, dlatego, że nie ogarniasz podstaw - też kiedyś byłem dupa z lua. Ale to, że pchasz się do elity profesjonalistów, szczególnie, ze wyraźnie napisali, że nie szukają takich jak Ty - to już nie jest dobre.

Link to comment
Tak się właśnie z tobą rozmawia..

Niestety, ale Varez ma racje, sam jakimś pro koksem nie jestem, dużo umiem, ale robię głupie pomyłki. Najpierw trzeba usiąść i zabrać się za naukę zanim się gdzieś będziesz pchał ;) Ja od kiedy się uczę lua, władowałem się w jeden projekt, sprzedaję sporo skryptów, teraz otwieram własny projekt, a nigdzie się nie pchałem na siłę, robiłem to co chciałem i jak chciałem dla samego siebie, też tak zrób, a może coś osiągniesz.

Link to comment

Patrz MACIEKW89, nie dość, że się nie znasz, to jesteś jeszczeWIELKIM OSZUSTEM.

Takich idzie wyczuć jednak na odległość.

[18:32:04] DŻEK: elo, z ciekawosci - to prawda, ze wzieliscie tego goscia? viewtopic.php?f=124&t=61082

[18:32:16] DŻEK: przeciez on nic nie umie, a sami mowiliscie, ze szukacie osob starszych i pojetnych

[18:32:29] DŻEK: dzek/varez, moderator forum mta

[20:25:57] Marchios Marchios: Marchios Marchios wymienił się szczegółowymi danymi z DŻEK.

[20:26:16] Marchios Marchios: Witam, czekaj już patrzę..

[20:27:01] Marchios Marchios: Nie, nie wzięliśmy.

[20:27:10] Marchios Marchios: Aż tak jesteś ciekawy by sprawdzać takie głupoty?

[20:27:28] DŻEK: mam ciezkie dni a nawinął się ;]

[20:27:38] Marchios Marchios: hah, znam to :P

[20:27:59] Marchios Marchios: projekt niestety upadł z braku chętnych skrypterów. Sponsor zrezygnował z pokrywania dalszych opłat.

[20:28:06] DŻEK: rzadko z kimkolkwiek dyskutuje, zazwyczaj jestem opanowany

[20:28:22] Marchios Marchios: Kompletnie zapomniałem o tym temacie

[20:28:31] DŻEK: zamknac?

[20:28:39] Marchios Marchios: Myślę, że tak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...