Jump to content

Recommended Posts

Witam i zapraszam wszystkich na Polsko-Europejski server DayZ ! Jest on jedyny w Swoim rodzaju i znacznie rozni sie od pozostalych. Przy jego tworzeniu zadbalismy o kazdy szczegol, nie ma mowy o nudzie ! Caly czas ktos na nim jest, posiada on 50 slotow i prawie nigdy nie jest pusty. Porzadku na nim pilnuje bardzo mila oraz ogarnieta administracja, ktora zawsze sluzy pomoca. Zostaly dodane bardzo interesujace skrypty oraz podmianki. Dlugo by wymieniac wszystkich nowych skryptow wiec wymienie kilka:

- Zjazd na linie

- Latanie trymajac sie ploz helikoptera

- W lasach wystepuja duchy, nowe pojazdy

- Krew na ekranie gdy zaznamy obrazen

- Nowe animacje smierci (dosyc ciekawe)

- Ciekawy licznik w aucie

- Nowy GPS

- NOWA MAPA + 3 wyspy

To nie wszystkie skrypty, lecz za dlugo zeszlo by wymienianie. Jest ich na prawde duzo.

Podmienilismy:

- Skiny

- Pojazdy

- Bronie + celowniki + dzwieki

- MAPE

To jeszcze nie wszystko ! Ciagle ulepszamy nasz server, by byl najlepszy !

Wkrotce dodamy:

- VIP'a

- NOWE ZOMBIE

- NOWE PLECAKI

- I WIELE WIECEJ

Server jest na bardzo wydajnym hostingu, nie ma mowy o lagach ! Oto parametry sprzetu na ktorym stoi nasz server:

Procesor: AMD FX X8 8120 (8 x 3,1GHz)

Pamięć RAM: 32GB DDR3

Dyski: 2 x 1000GB (RAID1)

2 x 128GB SSD (RAID1)

Łącze: 100Mbps

Nazwa: Polsko-Europejskie DayZ v2

IP: mtasa://178.19.107.202:22008

Sloty: 50

Forum: www.mtapl.jun.pl

FILMY Z SERVERA:

Link to comment

Ech.

W postach reklamowych zwykle najlepszy jest sam post.

Skoro "nie ma mowy o lagach" to dlaczego na filmikach z gameplayu - wszystko laguje jak cholera (przeklikałem parę fragmentów)?

Po co pisać o parametrach serwera-matki, skoro na tym serwerze pewnie stoi 500 innych usług i wy dostajecie mały procencik z tych zasobów?

Na forum stwierdziłem, że logo jest naprawdę wybitne - ale okazało się, że to przecież nie Wasze.

Licznik absolutnie nie jest ciekawy - jest do bólu podstawowy, brzydki i nierealistyczny.

Krew przeszkadza.

Skrypty brzmią jak pobrane z community.

Host: Livenet [maxrate.pl]. Kiedyś najgorsze możliwe w Polsce łącza, teraz jak jest - nie wiem.

Nie lepiej naprawdę poświęcić nawet długie miesiące przed otworzeniem serwera? Przygotować coś własnego i unikalnego (i to nie jeden malutki skrypcik)? Przemyśleć sprawę hostingu (nie wybierać najtańszej oferty)? Przygotować dobrą stronę? Napisać dobry post (bez "oszustw" w stylu parametry serwera-matki)? ...

Niestety, jestem idealistą, a mało kto stara się naprawdę przy tworzeniu serwera, stąd też krytyka (a umiem i pochwalić, co można zaobserwować w innych postach).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...