Jump to content

Map Editor - Problem


Recommended Posts

Przesiedziałem kilka godzin nad moją mapą, używałem tego toolbox'a i potem dodawałem już normalnie obiekty , zapisałem mapę ,i chciałem ją przetestować, kliknąłem na ikonkę testu ,i nagle wszystkie ikonki mi zniknęły no więc zrestartowałem map editor , otworzyłem mapę, lecz nie napisało na dole, że ją otworzono i nie było na niej żadnych obiektów, kliknąłem, aby stworzyć nową mapę, napisało, że nie można tego zrobić, bo mapa jest zapisywana/otwierana, wgrałem jeszcze raz najnowszą wersję skryptu (zawartość folderu [editor]), ale to nic nie pomogło. Na każdej mapie się tak dzieje, po prostu nie mogę nic z tym zrobić. Błagam pomocy, zależy mi na tej mapie :

Link to comment

Zawartość Twojej mapy możliwe, że leży w folderze, którego nazwy nie pamiętam za dobrze (editor_dump?). Ręcznie wtedy zrób backup plików jakie tam znajdziesz i potem zostaje pewnie wywalenie tego tymczasowego folderu edytora i powinno działać.

Ale pewności nie mam. No i tej nazwy nie pamiętam, nie mam już MTA, może ktoś inny kojarzy.

Jak nie ma takiego folderu to zrób screenshota z zawartości folderu resources - powiem Ci który to :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...