Jump to content

Recommended Posts

Niestety ale to nie to.

No dobra, a co w kwestii podmianek za wozy? W sensie.. czy jest możliwość teraz (1.1) stworzenia WIĘCEJ pojazdów niż przewiduje gra - lub zmiany modelu i handlingu np. samolotu w celu wykonania z niego kolejnego Elegy? :P

Handling pojazdów można teraz sobie zmieniać jak kto uważa. Ale co do dodania większej ilości samochodów niż przewiduje gra to wątpię że takie coś jest.

Link to comment

Faktycznie, okazało się - że nie da rady. Nawet zmiana samochodu na motocykl przebiega... nie fajnie. Także ograniczenia nadawane przez grę są ograniczeniami serwerów, niestety :D

Pozostaje kwestia zmiany skinów - w końcu to też zwykłe modele prawda? WIęc czemu się nie da? A może jednak się da? o.O

Link to comment

Dodanie pojazdów nigdy nie będzie możliwe raczej. GTA po takich zabiegach po prostu się wywala. Tak samo nowe ID obiektów - jeżeli kiedykolwiek będzie można dodać nowe zamiast podmieniać stare - to limit będzie ok 100-150 (choć nie wiem ile to jest dla San Adreas, też niedużo, w VC było coś koło tej liczby) - potem gra sie będzie wywalać.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jeszcze raz przeczytaj:

jeżeli kiedykolwiek będzie można dodać nowe zamiast podmieniać stare - to limit będzie ok 100-150 (choć nie wiem ile to jest dla San Adreas, też niedużo, w VC było coś koło tej liczby) - potem gra sie będzie wywalać.

W sampie zhardkodowali na stałę parę dodatkowych obiektów - bo to jest możliwe. Raczej niemożliwe będzie zrobienie tego dynamicznie (choć co ja wiem..) - no i wykroczenie poza pewien limit blokuje ładowanie się gry - goście od sampa po prostu nie przekroczyli tej liczby (tych 150-200, czy ile to jest dla SA)

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...