Jump to content

Skrypt pod mario / przygodówkę


Recommended Posts

Witam. Piszę w tym dziale a nie ogólny, gdyż wiem że jest wielu świetnych polskich programistów, jak nie najlepszych :) Kiedyś trochę grzebałem w pawno potem lua na własnych serwerach, i po długiej przerwie postanowiłem założyć serwerek mini gier, ale nie jakiś terrorystów i antyterrorystów bo to wszędzie można znaleźć ale mody zmieniane za każdym razem jak ktoś wygra, czyli bardzo szybko m.in Hay, Fallout (czy jakoś tak, to na spadające szyby) i inne takie, oraz stworzone specialnie na ten serwer czyli Mario. Jakby ktoś chciał pomóc w tworzeniu serwera to zapraszam, opłacam ja (postawione w Łodzi, 32 sloty).

Ale do rzeczy. Tworzenie od 0 mi się nie bardzo widzi, zawsze przerabiałem inne skrypty pod własne oczekiwania. Więc czy jest coś jak Race tylko mniejsze, bez aut aby biegali ludzie do mety? Race jest jak dla mnie za duże do przeróbek.

Jeśli nie ma czegoś takiego to jakieś pomysły co do zasady działania skoro będę musiał robić od zera z niezbyt wielkimi umiejętnościami? Na razie mam to rozplanowane to Mario tak że wszyscy lądują na starcie, wysoko w niebie, odliczanie i wszyscy biegną (z włączonym ghostmode) na przód. Teren będzie jak w mario i innych przybudówkach, czyli skakanie, ruchome obiekty i takie tam, na pewno każdy potrafi sobie to wyobrazić. W tle muzyczka z mario. Co o tym myślicie?

Więc podsumowując - jest jakiś prosty skrypt który można przerobić pod mario (oczywiście podając na serwerze pierwotnego autora),jak nie to czy ma ktoś jakieś kody / pomysły co do tego, ktoś doświadczony chciałby pomóc , jakie są wasze opinie na temat takiego serwera (ma to sens)?

Pozdrawiam

PS sory że się tak rozpisałem ale tak już mam....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...