Jump to content

Tylko Polska!!


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

W sumie hay mi się podobało, ale to nudne i solowe :D

Ale coś a'la Zombie to już czemu nie, ale to też nudne brakuje mi czegoś bardzo dziwnego :(

Może znacie jakieś serwery z dziwnym trybem gry? Może jakiś F1? Kiedyś był taki serwer z tego co pamiętam.

Link to comment
  • 1 month later...

Siemano wszystkim ;d

Jak Wam się widzi grzebanie i tworzenie praktycznie od zera skryptu RP pod MTA, hm? Nosiłem się z takim pomysłem już od dawna, stawiam teraz sobie serwer na Debianie i prawdopodobnie będę szedł w kierunku właśnie roleplay - mając na uwadze to wszystko co mi się nie podobało na serwerach sa-mpa ;d

Link to comment

jesteś już dziesięcznotysięcznym członkiem forum, który chce pisać RP, witaj. Mam nadzieję, że pójdzie Ci lepiej niż pozostałym 9,950 osób, które poległy na robieniu RP, i lepiej niż pozostałym 25 osobom, które nigdy nie zakończyły projektów. Liczby trochę zmyślone, ale bliskie rzeczywistości niestety.

Postaw na oryginalność - gwarantuję sukcesy :)

Link to comment

Administrowałem projektami SA-MP, byłem czynnym użytkownikiem wielu społeczności - wiem czego chcą ludzie, mam zapał i dosyć dobre wsparcie. Dam radę - mam nadzieję ;d Tylko w sumie chciałbym klecić skrypt pisząc go nie od totalnego zera a bazując na jakimś takim templacie DMu czy coś - jakiś sensowny resource?

Link to comment

Jakoś chyba społeczność graczy MTA nie jest za RP i jakoś nie ciągnie ich do tego trybu chyba, bo jakoś nie jest to coś strasznie trudnego do zakodzenia, no chyba, że chce się zrobić takie RP jak nigdzie indziej. Ale fakt faktem, że jeszcze nikt nie zrobił nawet nic podobnego do stareńkiego GFa pod MTA co jest dość zaskakujące.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...