Jump to content

Tylko Polska!!


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:shock: gdyby nie komentarz moderatora w sekcji Scripting, że przenosi temat do sekcji niemieckiej, to bym tego dziełu nie zauważył :lol: jakoś nie często zaglądam na spód forum...

@dzek może znalazł byś w sygnie miejsce na link do tej sekcji, w końcu najwięcej się tu udzielasz i twoje postu trudno przegapić ;)

Link to comment
  • MTA Team

Jeśli macie inne pomysły na popularyzację tej sekcji, piszcie śmiało. Tak jak w przypadku innych sfer naszego moda, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Fora międzynarodowe są naszym nowym tworem i mamy nadzieję, że przyczynią się do popularyzacji naszych stron wśród graczy nieanglojęzycznych. W końcu lepiej pisać na oficjalnym forum niż szukać odpowiedzi po setkach nieoficjalnych witryn.

Link to comment

Nie, ale możesz sprawdzać postęp o tutaj: http://bugs.mtasa.com/roadmap_page.php (jeżeli strona jest pusta to u góry po prawej wybierz projekt "All projects")

1. Jak będzie potrzeba to myślę, że sobie ktoś temat założy - jest taka możliwość przecież.

2. O szukaniu skryptera zapomnij. KAŻDY potrzebuje skryptera, a takich ludzi jest mało. Jak już ktoś naprawdę zna się na rzeczy - to już dawno ma swoją drużynę, albo prowadzi sam serwer. Pisanie dla kogoś to jest okropna i niewdzięczna robota, a jeszcze za darmo to robisz. Dlatego ja np. pisałem dla siebie i był spokój. Ogólnie nie pomagamy tu w "szukaniu", a raczej wybijamy ten pomysł z głowy, bo tematów "szukam skryptera" powstaje co chwila mnóstwo - a z tego co pamiętam dopiero w dwóch była jakaśtam odpowiedź, i to nie od jakichś profesjonalnych skrypterów, tylko ludzi, którzy dopiero się jakoś uczą. Trochę się rozpisałem, ale przynajmniej sytuacja jest jansa :)

Link to comment
Cześć dzieci
Odezwał się stary aż 17-latek. Fakt, że powyżej średniej, no ale żeby w tym wieku rzucać "dziećmi"..

@mab122: Przycisk "edit" jest bardzo użyteczny, miło, że go używasz, ale jak już ktoś odpowie to raczej pisz nowego posta (tymbardziej, że ten topic i całe forum jest takie "luźniejsze") - bo można przeoczyć. Tym bardziej, że Twój post był ostatni na pierwszej stronie ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...