Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie w zapowiedzi serwera VisualMTA. Przychodzimy do was z odsłoną nowego serwera jakim jest VisualMTA, który mamy nadzieje, że będzie się różnić w różnych innych serwerach. Nasz serwer jest tworzony z pasji, zrobienia czegoś nowego na scenie MTA, a więc przejdźmy do naszych celów.

 

spacer.png

Najważniejszym celem dla twojego robimy serwer, jesteście gracze, tworzymy nowe tematy w MTA. Chcemy być innowacyjni lecz potęgowe, że nie da się wszystkiego zrobić inaczej, na pewno będzie coś, co ma każdy serwer. Mamy na celu stworzenie wersji, wprowadzenie się na rozwój rozbudowanych systemów, przez gra na nasze stanowisko nie robiła szybko nudna.

 

7MAK1jR.png

Naszą rozrywkę rozpoczynamy w Los Santos oraz Blueberry, na różnych spawnach, które widnieją już w naszym panelu analitycznym. Gdy serwer już wystartuje rozwijać nową miasto, żeby nasza rozrywka się rozwijała na lepsze. Na tam będzie panowały średnie zarobki, dzięki czemu chcemy uniknąć tak jak wspomnieliśmy wyżej "znuudzenia grądzą".

 

SG75Jby.png

Nasze systemy frakcji będą rozbudowane na najnowsze do jak najlepszego odgrywania RP (Role Play). Każda frakcja otrzyma wyposażenie, którego na innych serwerach nie spotkacie. Jeżeli jednak jesteś na siłach oraz z doświadczeniem, zachęcamy do poszukiwań na lidera frakcji. Jeżeli chodzi o rekrutacje będą One na naszym discordzie, który link będzie podany niżej.

 

uo2mFmh.png

Nasza administracja już teraz częste do czynienie z pokaźną misją graczy. Nasza administracja jest zgraną oraz pracowitą ekipą, która mimo swoich wielu porażek się nie poddaje tylko ma na barki, całe obowiązki mu powierzone oraz wypełnia je jak najlepiej. Każdy członek ekipy ma swoje powierzone obowiązki, których się pomoc.

 

qEI4a1h.png

Uruchom serwer: 13.03.2021 r
Discord: https://discord.gg/CKFaHgAkMz

Forum: Niedługo będzię

 

 

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...