Jump to content

Recommended Posts

Sziasztok kezdem a save gondal

ezt a hibát írja: [21-02-21 09:29:33] WARNING: sas_save/sourceS.lua:6: Bad argument @ 'getElementData' [Expected element at argument 1]

mi lehet-a baja nem tudom, de minden este játszunk fel lépünk és az összes kocsi össze buggolva az autokernél

2. Gamemode, átt kellene írnom a GameMode-t de nem tudom hogy hol lehet

3. kíváncsiak vagyunk hogy este 5-6tól éjfélig játszunk és hogy 1hónap alatt hány percet játszunk, mert hétvégén délelött is játszunk 1 kicsit.

Van a dashboard ott van hogy "timeinserver" azzal nem hiszem hogy baj van, ott a mysql, ott is ott van hogy "timeinserver" valamiért nem számolja, ez pici nehézséget okoz, mivel nem tudom hogy hól kezdjek hozzá.

Segítségeket előre is köszönöm

Link to comment
  • 2 years later...

Szia!

1 -> Szükség lenne egy nagyobb részre abból a scriptből, igy nem sok mindent lehet tudni róla. Lényeg az, h a getelementdata function egy elementet vár az 1. argumentumban, amiből majd lekéri az adatot ami rá van mentve és ezt az elementet a hibaüzenet alapján nem kapta meg.

 

2 -> Használd egy szerver oldali scriptben a setGameType("Új játékmód neve") functiont.

 

3 -> Ehhez szükség lesz az adatbázis kapcsolatra is, ami szinkronizálja a játszott perceiteket.
 

setTimer() function segitségével futtass le percenként egy functiont ami növeli 1-gyel a játszott perc oszlopot a megadott táblában. Ha ez megvan, a dbExec-es adatsor frissités után állitsd át ugyanarra az értékre a játékosra mentett elementdata-t is a setElementData() functionnel.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...