Jump to content

Recommended Posts

spacer.png




Wstęp

Kilka słów na wstęp.
Chcemy stworzyć swój pierwszy serwer. Tak, będzie to pseudol, żaden z nas nie jest profesjonalnym programistą, ale chcemy zrobić serwer pod nazwą 4FunRPG na którym gracze będą mogli spokojnie pograć i nawiązać nowe znajomości, zapomnieć o całym świecie, zagłębić się w rozgrywkę.
Część osób mnie pewnie kojarzy, mam nadzieję, że zdążyli zauważyć, iż tak łatwo się nie poddaję i będę dążył do tego, aby ten serwer powstał i się rozwijał.
W planach mamy stworzenie serwera "od graczy dla graczy". To Wy będziecie decydować co chcecie zobaczyć na serwerze od wyboru kolorystyki, wybrania paczki pod gamemode, wgrania skryptu czy też wykonania grafiki.


Projekt, rozgrywka, gospodarka ?

Tak jak wspomniałem powyżej, wszystko to co będzie na serwerze, to sami sobie wybieracie. Na discordzie zostały stworzone odpowiednie kanały do głosowania oraz propozycji do tego typu spraw.


Discord

A propos discorda, wczoraj został stworzony oraz w godzinach nocnych został dopięty na ostatni guzik. Z mojego punktu widzenia jest ład i powinien cieszyć oko.
To właśnie na nim możecie dyskutować na wszelkie tematy, wyczekiwać na wszystkie kulisy i napisać swoją pierwszą propozycję co do kolorystyki serwera.
Po rozstrzygnięciu sporów zostanie stworzony konkurs na avatar serwera discord oraz mta. Ta grafika będzie z nami już do końca serwera.


Administracja

Na ten moment jest nas dwoje. Dotychczas ja zajmowałem się modelami oraz mapami, blitz mapami. Czy otworzymy rekrutacje? Na pewno, jeżeli zobaczymy, że serwerem jest zainteresowanych sporo osób takowa zostanie otwarta.
Na samym początku będzie stworzona rekrutacja dla osób mających zajawkę z modelowaniem, mappowaniem oraz pisaniem skryptów w .lua.


Informacje

link discord:
https://discord.gg/ak7ewE6Feu

Niestety tylko jeden link, w reklamie zobaczycie więcej  .

linki strony/forum:
Nie posiadamy na ten moment strony ani forum.

Start? Ciężko powiedzieć, strzelam: 29.02.2021
(oczywiście będzie inna, nie jestem w stanie powiedzieć kiedy)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...