SeBo2107

Witam. Dostałem nie słusznie bana od MTA.

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc wczoraj w godzinach 23:30 dostałem bana od MTA. Ban jest nie słuszny gdyż powodem jest jak by używanie przez moją osobę Kopalnie Bota, lecz ja takiego bota nie używałem nigdy. Gram na serwerze UltraRPG i tam nie ma pracy związanej z kopalnia i nie mam w ogóle i nigdy żadnych nie używałem botów. Bardzo możliwe że ktoś miał podobny numer serialu do mojego i popełniony być może został błąd. Proszę o pomoc gdyż nigdy nie miałem styczności z takim czymś od paru miesięcy gram na MTA serwerach i nigdy nie miałem bana za takie coś. Proszę serdecznie o pomoc w tej sprawie. Zasyłam zdjęcie - https://ibb.co/JKB3Rkj

Mój serial : EEC640BA6D2D207F5E9F86B498DE74A2

Share this post


Link to post

You used a "mining bot" trainer for the server MultiRPG, on your other PC (with serial 226454090E431781DB7D88327C81DD44) but we have learned about the polish botters culture and observed they always think "ahh, i will simply use another PC, i dont care about ban" so that's why your other PC's, like the serial you appealed for, are also banned.

Just don't lie, and dont make the same mistakes in the future. Temporary bans cannot be appealed, wait for it to expire.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.