Jump to content

Problem z grą (czarny ekran).


Recommended Posts

Witam...

Najlepiej zacznę od początku. Siedziałem przed komputerem z myślą o pograniu w nową grę, z którą jeszcze nie miałem styczności, chciałem jakiegoś powiewu nowości. Wybór padł na MTA... Pobrałem, wszedłem, zerknąłem na listę serwerów i zobaczyłem mta4life... Pomyślałem ,,dużo graczy, wchodzę...". Po wejściu na serwer i zarejestrowaniu się spytałem się przypadkowego gracza co poleca na starcie zrobić. On mi odpowiedział, że prawo jazdy. Posłuchałem się go - wszedłem do budynku, następnie wybrałem prawo jazdy kat. B. Na początku miałem trudności z odpaleniem silnika i ręcznym ale gdy sobie poradziłem wszystko szło jak po maśle, niestety do czasu... Jadę sobie elką po mieście, czilera i utopia, rozmawiam z egzaminatorem. Nagle, gra mi się zminimalizowała, chociaż nadal słyszałem dźwięk silnika i opon obracających się po asfalcie. Widziałem tylko czarny ekran, a w nim moją pełną zdziwienia twarz... Kliknąłem niezawodną w takich sytuacjach kombinację klawiszy czyli CTRL+ALT+DEL, następnie menedżer zadań, znalazłem się na pulpicie. ALT-TABując wszedłem z powrotem do gry. Przez chwilę myślałem, że problem został zażegnany a moja postać w spokoju ukończy kurs prawa jazdy. Niestety, sytuacja z czarnym ekranem znowu się powtórzyła, tym razem na zbity pysk zostałem wyrzucony na pulpit. Próbowałem wejść z powrotem do gry... Nadaremne były moje zmagania... Gra się zcrushowała na amen, słyszałem jak przez szybę warkot silnika i wściekłe krzyki egzaminatora, który prawdopodobnie przeżył zawał serca po tym jak auto samo wjechało w drzewo... Tak na serio to powyższy problem występuje również na innych serwerach uwaga podczas jazdy autem. Jest tutaj jakiś spec co mógłby mi pomóc? Na rowerze ciężko jeździć całe życie, a myśląc o tym odechciewa mi się grać. Jeszcze raz prosiłbym o pomoc bo gra naprawdę mi się spodobała. Jeśli to konieczne mogę podać nagrywkę z sytuacji i specyfikacje kompa.

Z Bogiem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...