Jump to content
  • 0

[Yardım]

ElectriC*

Question

Hepinize selamlar kolay gelsin öncelikle.
Dostlar .Lua'ya ilgim var yüksek derecede.Ve kendimi geliştirmek için hergün yeni şeyler denemeye çalışıyorum.Yeniyim henüz,şu anlık script düzenleyebiliyorum sadece.Ama GUİ panel falan yapmak istiyorum.Bugün ilk kez denedim.Kendi bilgim ile yaptım,debug vs vermedi.Çalışmadıda.Youtube'de bir arkadaştan baktım,yazdığının aynısını yaptım yine aynı sorunla karşılaştım.Debug vs vermemesine rağmen önüme panel gelmiyor.Neden olabilir?

Kod Satırı: https://cdn.discordapp.com/attachments/678898496186875914/700013285071650846/unknown.png [Youtube'de gördüğüm arkadaşınkinin aynısı.Kenevir yerine başka birşey vardı.]

Yardımcı olan herkese ayrı ayrı teşekkürler!

Eğer ücretli olarak yardımcı olabilcek,Lua'da beni geliştirebilecek birisi var ise ücret karşılığı discord'dan bana ulaşabilir.
ElectriC*#3274

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Teşekkürler inceleyceğim.
Eğer ücretli olarak yardımcı olabilcek,Lua'da beni geliştirebilecek birisi var ise ücret karşılığı discord'dan bana ulaşabilir.Fakat gelicek olan kişi 2-3 terim öğretip para istemesin lütfen,yaklaşık bir ay kadar önce bu durumu yaşadım ve şahsın parasını vermedim bilginiz olsun.
Dolandırıcılık ile alakası yok.Sadece discord chat'a 2-3 adet terimin kullanıldığı yerlere örnek yazdı ve ertesi gün parasını istedi eleman.Bu durumu tekrar yaşamak istemiyorum.Tekliflere açığım.[Güncel]
DC: ElectriC*#3274

Hala panel gelmiyor,ve hala debug vermiyor.