Jump to content

Los Santos Roleplay România


Vinyard

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Un server cu un foarte mare potential. Pare realizat foarte bine, imi place cum se prezinta. Ai ales foarte bine modalitatea de a arata ce oferiti. Mult succes cu serverul!

Edited by cezz
Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • Scripting Moderators
On 27/07/2020 at 09:13, Axel said:

Cum merge serverul?

Apreciez interesul față de proiect. În prezent ne aflăm într-o perioadă de restructurare în care evaluăm situația curentă și viitoare de pe comunitatea românească de MTA și discutăm fezabilitatea proiectului pe termen lung condițiile actuale.

Link to comment
  • 1 year later...
  • Scripting Moderators

Los Santos Roleplay Logo


Actualizare privind comunitatea


Salutare tuturor! ?

În prezent, studiem o potențială redeschidere în cadrul comunității, iar pentru asta am decis să publicăm o actualizare în care discutăm unde am fost, unde suntem și încotro ne îndreptăm.

Cele mai importante puncte discutate:

  • ne-am schimbat server-ul de Discord: noul server poate fi găsit @ https://ls-rp.ro/discord;
  • ne dorim să întregim echipa administrativă, tocmai de aceea am deschis aplicațiile în acest sens: vezi aici;
  • căutăm lider pentru Fire Department: vezi aici;
  • am devenit mult mai activi pe canalul de YouTube, unde încărcăm frecvent videoclipuri scurte cu sistemele de pe server: vezi aici.

Dacă dorești să dai o mână de ajutor sau te consideri potrivit pentru oricare dintre echipele organizatorice, nu ezita să ne contactezi!
Citește întreaga actualizare, mult mai amănunțită, accesând acest link.

Link to comment
  • Scripting Moderators

Los Santos Roleplay Logo


Actualizare privind comunitatea


Salutare tuturor! ?

Tocmai ce am lansat versiunea beta pentru noul nostru User Control Panel! ?
Acesta poate fi accesat prin următorul link: https://ucp.ls-rp.ro

Autentificarea se realizează în baza contului de joc, motiv pentru care în prezent sunt accesibile numai paginile destinate vizitatorilor.


Alte note importante:

  • prospectăm o redeschidere pe platforma Multi Theft Auto în data de 20 august ora 20:00 - vă așteptăm în număr cât mai mare!
  • ne dorim să întregim echipa administrativă, tocmai de aceea am deschis aplicațiile în acest sens: vezi aici.
  • am devenit mult mai activi pe canalul de YouTube, unde încărcăm frecvent videoclipuri scurte cu sistemele de pe server: vezi aici.

Dacă dorești să dai o mână de ajutor sau te consideri potrivit pentru oricare dintre echipele organizatorice, nu ezita să ne contactezi!

Edited by Vinyard
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Scripting Moderators

Los Santos Roleplay Logo


Inițiativa Școala Roleplay


Salutare tuturor! ?

Comunitatea noastră lansează un nou proiect educativ intitulat Inițiativa Școala Roleplay.

Scopul acestui proiect este de a aduce informații, clarificări și explicații cu privire la regulile acestui mod de joc și la cele mai des întâlnite situații din rândul comunităților de roleplay, așa cum le-am învățat, aplicat și dat mai departe de-a lungul timpului.

Ne adresăm atât jucătorilor noi, cât și celor veterani din sfera domeniului de roleplay, căci vom aborda inclusiv subiecte mai dificile și detalii care pot scăpa uneori chiar și celor mai pricepuți!

Vom încerca, pe cât posibil, să publicăm cât mai frecvent. Totuși, ne dorim să acoperim cât mai complet și calitativ fiecare subiect în parte, iar asta presupune un anumit proces care poate fi de durată.

Avem deja un prim videoclip pe care îl vom publica inițial pe părți (cel mai probabil în decursul acestei săptămâni), iar mai apoi o versiune cap-coadă completă.

Subiectele în format audio-video vor putea fi găsite aici.
Subiectele în format scris vor putea fi găsite aici.

Informații suplimentare cu privire la acest demers pot fi accesate aici, cât și pe Discord.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...