Recommended Posts

Witam dostałem dzisiaj blokade prawo jazdy na konto do jutra za wjazd w ludzi podczas odgrywania realnego życia. Niestety nie miałem takiej wiedzy że tak robić nie można akurat pracowałem na busach i chciałem przejechac . Mógłbym prosić o odwołanie bana? nick wichura01 Dziękuję za rozpatrzenie :)

seryjny F2B2C08EF9CB7103072CB6551CE007A2

Share this post


Link to post

I translated this as that you have a punishment called "drivers license suspension" for "unrealisticly driving into other people" on an RPG server.

MTA has no power over bans or punishments from particular servers. You will need to contact the server admins for this matter.

 

I will try to help you in the right direction though;

"Multi-RPG", the polish server (137.74.4.220:22003) you are punished on, has their forums at https://multirpg.pl/ and a Facebook page: https://www.facebook.com/pg/multirpgmta/community/

Appeal the punishment here: https://multirpg.pl/forum/5-apelacje-od-nałożonych-kar/

 

Polski (kliknij):

Spoiler

Przetłumaczyłem to, ponieważ masz karę zwaną „zawieszeniem prawa jazdy” za „nierealistyczne wjeżdżanie w inne osoby” na serwerze RPG.

MTA nie ma władzy nad zakazami ani karami z poszczególnych serwerów. Będziesz musiał skontaktować się z administratorami serwera w tej sprawie.

Spróbuję jednak pomóc ci we właściwym kierunku;

„Multi-RPG”, polski serwer (137.74.4.220:22003), na którym jesteś karany, ma swoje forum na https://multirpg.pl/ oraz stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/multirpgmta/community/

Odwołaj się tutaj od kary: https://multirpg.pl/forum/5-apelacje-od-nałożonych-kar/

@Krystian

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.