Sign in to follow this  
N17r0

[REKLAMA] Endless War

Recommended Posts

2ly0ozb.jpg

Nazwa serwera: [PL] Endless War | Polski Serwer Wojny Gangow [TDM] 
Gamemode: TDM/GangWars
♦ Adres IP: mtasa://87.98.236.108:20696

Przedstawiamy Wam serwer Endless War - prawdopodobnie jedyny polski TDM z elementami Freeroam'u. Nie jest to kolejny "rewolucyjny" RP, DayZ czy RPG. Znużeni powielanymi milion razy pomysłami postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym można się wyżyć, postrzelać, odetchnąć od restrykcyjnych zasad roleplay i poczuć klimat San Andreas z singla. Nigdy nie chcieliśmy czerpać z tytułu prowadzenia serwera wielkich zysków, uzyskiwać sławy etc. Serwer rozpoczynał swoją działalność jako zlepka skryptów z community, z czasem jednak rozrósł się i wprowadziliśmy autorskie rozwiązania, których część z nich zaprezentujemy poniżej. Do wyboru jest 7 gangów: Grove Street Families, Ballas, Los Santos Vagos, Varrios Los Aztecas, Policja oraz Rosyjska Mafia, Crazy Squad, Każda z drużyn posiada unikalne skiny, bronie, a także jedną cechę, która delikatnie daje przewagę nad pozostałymi. Przykładowo Ballas z racji lokalizacji ich bazy najtrudniej jest zaatakować, a Aztecas dostają najsilniejszą broń od razu na spawnie.

Terytoria

Zabijanie wreszcie ma sens! Najważniejsze terytoria, takie jak Grove Street czy lotnisko mogą zostać przejęte na własność danego gangu.

121618931.png

Narkotyki

Szybki sposób na zarobienie pieniędzy przy rozpoczynaniu gry. Wsiądź do Picadora, zajedź do garażu wroga i wróć z towarem do siebie. Prawda, że proste? Jest jeszcze jeden sposób - szukamy po Los Santos marihuany! Wszystkich marihuan jest 50, po zebraniu wszystkich czeka na Ciebie pewna niespodzianka!

fm2q7s.jpg

Policja

Na Endless War policja otrzymała pagery, w których widać poszukiwanych graczy! Dzięki temu mogą zlokalizować gracza i wyeliminować go. Jako jedyna drużyna na serwerze mają również dostęp do sejfu przez co mogą przeszkodzić w napadzie na bank.

latest?cb=20090618195347&path-prefix=pl

Napady na bank

 Brak Ci forsy? A może chciałbyś się zabawić z policją? Zbierz ekipę ze swojego teamu i rozpocznij napad na pobliski bank! Uważaj, agenci FBI na Ciebie czekają!
Lub napad na Kartel narkotykowy główny boss do pokonania to Pablo Escobar wraz ze swoim ochroniarzem i gangiem,
jeśli chcesz trudniejszy poziom koniecznie zrób napad na pustyni w Strefie 51!

GTA-Online-1-800x445.jpg

Rangi

Na serwerze każdy gracz posiada rangę, która prezentuje jego umiejętności strzeleckie. tzw. skill. Rangi możemy zdobywać poprzez zabijanie graczy, ale możemy je także tracić poprzez umieranie. Sposób działania nie jest znany nikomu, jedyne co trzeba wiedzieć to "im więcej, tym lepiej"

4ZKjMr3.png

Bronie

Niektóre z broni zostały mniej lub bardziej zmodyfikowane, dając niespotykaną nigdzie indziej radość z rozgrywki. Pozbądź się stacjującej przy banku Policji z pomocą AWP, zaczaj się na spawn wrogiego gangu z M4A4 ze zdejmowalnym "tłumikiem", a potem zabij wszystkich ze Złotego Deagle'a.

35cr6ac.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.