Jump to content

[ZAPOWIEDŹ] GoldLife


Recommended Posts

Witajcie drodzy gracze!

Prezentuję wam nowy projekt na platformie Multi Theft Auto - GoldLife. Projekt jest tworzony przeze mnie od roku tak aby wszystko było starannie wykonane. Projekt opiera się na trybie gry RPG. Posiadamy unikalne rozwiązania i gwarantujemy że rozgrywka Wam się nie znudzi! Zapraszam do dalszej lektury.

 

ROZGRYWKA

Rozgrywka będzie toczyła głównie w 2 miastach - San Fierro i Las Venturas. Z coraz większym przyrostem graczy rozgrywkę będziemy roznosić na resztę mapy.

 

FRAKCJE

Na serwerze będą działały 4 frakcje. Frakcje są bardzo rozbudowane, każda frakcja ma różne zajęcia do wykonywania. Do frakcji będzie można napisać podanie na naszym forum:

SAPD - Policja

PSP - Straż Pożarna

SAMC - Ratownictwo Medyczne

SARA - Pomoc Drogowa

 

PRACE DORYWCZE

Na serwerze będzie kilka prac dorywczych, nowe będą dodawane wraz z rozwojem serwera. Prace jakie będą na początku:

Kierowca autobusu

Magazyn

Śmieciarz

Oczyszczanie ulic

 

BIZNESY

Na serwerze będzie możliwość założenia własnego biznesu poprzez napisanie podania na forum. Z biznesów będzie można osiągać dochody. Więcej o tym dowiecie się po starcie serwera!

 

GOSPODARKA SERWERA

Na serwerze w pracach dorywczych, frakcjach oraz biznesach będzie można zarabiać serwerową walutę jaką jest złoty. Zarobki nie będą ani za wysokie ani za niskie. Ceny różnych usług będą jak najbardziej realistyczne, gracz nie znudzi się szybko rozgrywką ani też się nie zniechęci.

KOMISY I FABRYKA POJAZDÓW

Na serwerze działa system komisów i fabryka pojazdów. Możliwość zamawiania pojazdów z fabryki posiadają właściciele komisów. Aby stać się właścicielem komisu wystarczy zakupić komis w formie domku.

 

Jest to tylko niewielka część tego co serwer oferuje. Zapraszamy 23 sierpnia o 19:00 na start serwera, przez cały weekend po starcie serwera będą obowiązywały podwójne zarobki w pracach oraz frakcjach.

IP serwera: mtasa://193.70.126.136:21016

Discord serwera (zamieszczane są tam aktualizacje oraz nowinki z serwera): https://discord.gg/4Jgbntn

 

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...