Sign in to follow this  
Black_Killer

.EnLife Polski Serwer RPG

Recommended Posts

b1rjLS3.png

Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie w zapowiedzi serwera .EnLife. Przychodzimy do was z odsłoną nowego serwera jakim jest .EnLife, który mamy nadzieje, że będzie się odróżniał spośród innych serwerów. Nasz serwer jest tworzony z pasji, zrobienia czegoś nowego na scenie MTA, a więc przejdźmy do naszych celów.

0OVKNGP.png

Najważniejszym celem dla, którego robimy serwer jesteście wy gracze, którzy pomogą nam stworzyć coś nowego na scenie MTA. Chcemy być innowacyjni lecz trzeba pamiętać, że nie da się wszystkiego zrobić inaczej, na pewno będzie coś, co ma każdy serwer. Mamy na celu stworzenie serwera, który opiera się na wszystkich rozbudowanych systemach, by gra na naszym serwerze nie robiła się szybko nudna.

RgHQHNg.png

Naszą rozrywkę rozpoczynamy w Wsi Blueberry, na różnych spawnach, które widnieją już w naszym panelu logowania. Gdy serwer już wystartuje będziemy rozbudowywać kolejne miasta, żeby nasza rozrywka się rozwijała na lepsze. Na serwerze będą panowały średnie zarobki, dzięki czemu chcemy uniknąć tak jak wspomnieliśmy wyżej "znudzenia grą".

z9pCpyr.png

Nasze systemy frakcji będą rozbudowane na serwerze do jak najlepszego odgrywania RP (Role Play). Każda frakcja otrzyma wyposażenie, którego na innych serwerach nie spotkacie. Jeżeli jednak jesteś na siłach oraz z doświadczeniem, zachęcamy do napisania podania na lidera frakcji. Jeżeli chodzi o rekrutacje będą One na naszym forum, który link będzie podany niżej.

QK0dJwB.png

Nasza administracja miała już częste do czynienie z pokaźną ilością graczy. Nasza administracja jest zgraną oraz pracowitą ekipą, która mimo swoich wielu porażek się nie poddaje tylko przyjmuje na barki, każde obowiązki mu powierzone oraz wypełnia je jak najlepiej. Każdy członek ekipy ma swoje powierzone obowiązki, których się trzyma.

LHKBXtg.png

Start serwera: Koniec czerwca 2019 r
Forum: http://mta-enlife.xaa.pl/ - Forum wkrótce otrzyma domenę .pl
Discord: https://discord.gg/GxnJBEf
Facebook:  www.facebook.com/enlifemta/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCElSLEzuejqP3wAqICdOxEw

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.