Recommended Posts

z9dHtWv.png

 

Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie w reklamie serwera xLifeRPG. Przychodzimy do was z odsłoną nowego serwera jakim jest xLifeRPG, który mamy nadzieje, że będzie się odróżniał spośród innych serwerów. Nasz serwer jest tworzony z pasji, zrobienia czegoś nowego na scenie MTA, a więc przejdźmy do naszych celów.

ba7QLCe.png

Naszą rozrywkę rozpoczynamy w mieście San Fierro, na różnych spawnach, które widnieją już w naszym panelu logowania. Będziemy rozbudowywać kolejne miasta, żeby nasza rozrywka się rozwijała na lepsze. Na serwerze będą panowały duże zarobki.

JXQ6yJz.png

Nasze systemy frakcji będą rozbudowane na serwerze do jak najlepszego odgrywania RP (Role Play). Każda frakcja otrzyma wyposażenie, którego na innych serwerach nie spotkacie. Jeżeli chodzi o rekrutacje będą One na naszym forum, który link będzie podany niżej.

iKUD4Z5.png

Nasza administracja miała już częste do czynienie z pokaźną ilością graczy. Nasza administracja jest zgraną oraz pracowitą ekipą, która mimo swoich wielu porażek się nie poddaje tylko przyjmuje na barki, każde obowiązki mu powierzone oraz wypełnia je jak najlepiej. Każdy członek ekipy ma swoje powierzone obowiązki, których się trzyma.

fR8W2h3.png

Start serwera: 17.05.2019r
Forum: http://mta-xliferpg.xaa.pl - Forum wkrótce otrzyma domenę .pl
Discord: https://discord.gg/jyzMB5
Facebook:  https://www.facebook.com/groups/xlifemta/

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.