Jump to content

devPasti | Usługi graficzne | Zabezpieczenia | Edycja szablonów


devPasti

Recommended Posts

gCHd9JK.png&key=cd43603ec07141e28f255eaf

Witaj użytkowniku,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?

  • Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
  • Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
  • Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
  • Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
  • Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety, wszelakie napisy i tak dalej...
  • Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
  • Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...

 

Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:

  • Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony,
  • Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów),
  • Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB), 
  • Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja).

Jak się ze mną skontaktować?

U5oWV3v.png&key=455b5625ce60dd901a0984e5 

bMNb99z.jpg&key=a834dbdb53e50188c57a59e1

cpmw2e6.jpg&key=23419846b7baf98c743bcfae

HWeZGfo.jpg&key=99bb15979d0c1454da32a23e

axqeKie.png&key=2b950fbef56ada22b39b675b

bLWZX0f.png

BOFC8zc.png

2nmUX6w.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...