Jump to content

[REKLAMA] Red County Role Play Polska


Recommended Posts

wq9nGBS.png

Cześć, od niedawna zacząłem robić projekt RolePlay na Polskiej scenie MTA:SA na chwile obecną nie mam żadnej ekipy do pomocy jedynie mojego grafika którego pozdrawiam (bananek :3)

sam projekt na samym początku znajdował się w Los Santos lecz ze względów estetycznych oraz wymagań skryptowo/wizualnych jakie wymaga LS postanowiliśmy przenieść rozgrywkę

do Red County. Sam skrypt nie jest zbytnio rozwinięty gdyż jak wspomniałem jestem jedyną osobą w ekipe która ogarnia LUA, z tego powodu wszystkie skrypty przypominają starego klasycznego sampowego GodFather'a co myślę jest plusem niżeli minusem :) - I zarządziłem że w tym kierunku będzie szedł serwer pod stary dobry RolePlay(również to wynika z braku osób do pomocy)

E1fEcdM.png

Ekonomia na serwerze będzie dość ustatkowana do wymagającej pracy pozycji rozgrywki, ceny wysokie zarobki niskie - Auta ubogie, lecz to nie powód do płaczu ! dla osób które już bardziej rozwiną swoją gre na RCRP pojazdy takie jak Turismo czy Infernus nie będzie problemem "Bez pracy nie ma kołaczy"

jN3XDNK.png

Na początek planuję wstawienie jednej pracy dorywczej, myślę że przenoszenie na magazynie to dobra praca na start!

żeby nie było za łatwo wpierw limit pieniężny będzie osiągał najwyższej kwoty 23dolarów (zależnie od wyniku losowania od 3 do 23$)

e8i9qeQ.png

Organizacje publiczne

Organizacje publiczne posiadają swój mały skromny panel, a w swoim wydaniu są mocno rozwinięte fakt na chwile obecną wymagają poprawek na trochę nowsze z czasem się to zrobi! są one na zasadzie dynamicznego tworzenia oraz działania w panelu można wyrzucać/dodawać/awansować/respawnować pojazdy/ i tak dalej. Organizacje posiadają własne interiory w odpowiednio dobranych miejscach nie będą one kończyły się na jednym komisariacie! po całym Red County będą rozrzucone posterunki nie tylko Sheriff Office ale również innych wymagających tego frakcji!

0g81WIJ.png

Organizacje przestępcze

One również posiadają swoje panele kompletnie takie same jak organizacje publiczne lecz nie mogą ani kuć, ani krzyczeć przez mikrofon! za to mogą cię związać wpakować do wozu i wywieźć!!.

ORG.P będą wymagały potwierdzenia przez Community Managera, a pieniądze na start (już po nadaniu panelu liderowi) to około 2500$ - Wiadomo, od czegoś trzeba zacząć.

9WHx3iR.png

Przedmioty

System ekwipunku oraz przedmiotów jest dość ubogi, ale jak to mówią "nie ważne że słabe, ważne że jest" jest on wykonany w prostym GUI z przyciskiem "zamknij" "użyj" z czasem pewnie przejdzie rekonstrukcję w bardziej rozwinięty - Ale na pewno nie teraz.

7.png

Sklepy

Sklepy to jeden z bardziej wymagających ingerencji skryptów, zostały one wykonane w gui. Sam sklep to stojący PED do którego podejściu należy włączyć kursor(przyciskiem M) oraz kliknąć na niego lewym po tej czynności wyświetli się wspomniane gui, oczywiście wszystko nie opiera się na jednym sklepie! jest ich kilka rodzai (a jakie to już odkryjecie po starcie :) )

8.png

Bronie

Bronie zostały klasycznie nie zmienione jedyne co jest dodane to możliwość przechowywania ich w ekwipunku (niedokończona iż po wyjęciu już nie idzie ich schować. Jedynie po kupieniu one tam trafiają) oczywiście zmienione w najbliższym czasie zostanie system obrażeń zadawanych przez poszczególne bronie.

9.png

 

Podmianki

Na RCRP nie zamierzamy wprowadzać żadnych psujących gre podmianek, możliwe że pojawią się tylko lekko zmienione pojazdy które wymodelował Developer (na chwilę obecną ja) oraz textury budynków.

 

10.png

Przyczepialne obiekty

Frakcje takie jak Sheriff otrzymały możliwość po wejściu do radiowozu na wpisanie /kamizelka po wpisaniu na ciele danej osoby pojawia się wspomniana kamizelka (jest ona podmieniona gdyż ta Rockstarowwa nie pasowałaby do stylu rozgrywki, spokojnie myślę że jej model spodoba się każdemu) po założeniu osoba dostaje 100 punktów pancerzu - Z czasem pojawi się tego więcej :)

6.png

-==-==-==-==-==-==-==-==-==-

Multi Theft Auto: San Andreas

Red County Role Play Polska

Discord: https://discord.gg/r2Pmd25

Forum: w trakcie tworzenia (informacja o ukończeniu na discordzie)

 

Aktualni twórcy:

Head Developer: Trojka

Graphics Desing: Bananek ;3

Map Manager: Frost

-==-==-==-==-==-==-==-==-==-

 

Edited by Trojka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...