Sign in to follow this  
EnRo1337

Nemam zvuky v MTA

Recommended Posts

Prozkoušej, jestli ti to dělá i v singleplayeru, nebo třeba jen s konkrétním zařízením, apod. abys vůbec věděl, kde máš chybu hledat.

Určitě taky zkontroluj, že máš zvuk vůbec zaplý a to jak u MTA aplikace ve Windowsu, tak přímo v herním nastavení.

Dřív se to tu na fóru v support sekci (kam tyto věci patří) už párkrát řešilo. Jednomu hráči například pomohlo vypojit sluchátka, zapojit je znovu, chvíli počkat a pak až zapnout MTA. Dalšímu pomohlo přeinstalovat GTA, jelikož si pokazil hru nějakým audio módem. Pomoct může třeba taky opětovná instalace nejnovější verze MTA a DirectX, nebo aktualizace zvukových ovladačů.

Můžeš tyhle řešení prozkoušet, každopádně nejlíp uděláš, když napíšeš do support sekce: https://forum.mtasa.com/forum/83-client/

Do support sekce piš samozřejmě v angličtině. Dost pravděpodobně ti někdo z MTA Teamu odepíše, aby jsi poslal log z MTADiagu (což je program, který odhaluje problémy s MTA klientem). Z logu pak už pak mohou vyčíst, co je špatně a poradit ti, jak problém vyřešit.

Share this post


Link to post

Ahoj RATAJ, zvuky vo windowse mam na plnoOdeslaný screenshot obrázekV hre mam tiež všeko na max. Sluchadla som tiež skúšal, práve teraz idem preinštalovať MTA, ďakujem za podporu

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.