Sign in to follow this  

Recommended Posts

Zdravím, může mi někdo pomoct s tímhle ? Vždy když se připojím na jakýkoliv server tak mi to napíše, že jsem zabanován hráčem mta a důvod trainer. Co je vlastně trainer ?

Share this post


Link to post

Pokud ti to píše úplně na každém serveru, tak jsi zabanován přímo vývojáři na celé MTA za používání traineru (cheatu/hacku).

Prostě jsi použil externí program k podvádění a byl jsi za to potrestán.

Share this post


Link to post

Tyto "banány" nebývají náhodné a když už, tak pravděpodobnost, že se tohle stalo nedopatřením je naprosto nulová (navíc v Česku/Slovensku, což je sakra malá a bezvýznamná zemička, kde většina lidí hraje (bohužel) na serverech, jejichž kvalita je... meh).  Z toho už logicky vyplývá, že jsi buďto měl u hry nějaký odpad, co tam neměl co dělat (*kašel* trainer a podobná zvěrstva v rámci MP *kašel*), nebo jsi prostě měl smůlu na verzi hry a sehnal si hru, která už tohle měla (o tom silně pochybuju, pač v tu chvíli by tě MTA ani nemělo pustit kvůli kontrole obsahu složky s hrou). Vzhledem k tomu, že evidentně nejsi na MTA poprvé, tak je to rozhodně spíš ta první varianta.

Stále tady máš možnost napsat "těm výše" a nějak danou situaci vysvětlit... i když pochybuju, že to bude mít nějaký význam. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.