Jump to content

[Zapowiedź] PSZiRP v2.1


Recommended Posts


kCqUCAV.png

IephSje.png
Witam użytkowników forum Gtao!, dzisiaj przychodzę z zapowiedzią serwera PSZiRP v2.1 (Polski Serwer Zabawy i RolePlay)!. Na wstępie mówię, że to nie jest jakiś pseudol postawiony na IYW i jakiejś rosyjskiej sql. Serwer nie będzie podpięty pod baze danych tylko będzie sam ACL :eye:. Postanowiłem jak to co roku zrobić kolejną reaktywację mojego serwera z 2016 ;). Tym razem wchodzę z "Projektem" na wyższy szczyt i będzie dopracowany co do jednego skryptu :).

52qSjdM.png
Postanowiłem rozgrywkę umieścić ponownie w miasteczku Fort Carson. Gospodarką będzie zajmowała się cała administracja oraz gracze, aby dostosować ją nie tylko pod administrację, ale też pod graczy ;).

3ZzrBSX.png
Na naszym serwerze oczywiście nie zabraknie przeróżnych systemów biznesów/organizacji czy napadów na sklep/bank ;). Aby "życie" mieszkańca na serwerze nie było nudne dodaliśmy jak już wspomniane napady na sklep/bank, możliwość zarobkowa czy też sklep z bronią!

FHydF17.png
Datę startu serwera planuję w połowie Listopada. Na serwer planuję wprowadzić rangę "Przyjaciel" którą gracz będzie mógł zdobyć za dobre sprawowanie na serwerze (Ranga "Przyjaciel" będzie miała troszkę więcej funkcji niż zwykły gracz) ;)

Discord: https://discord.gg/mAdVaT3
Przewidywana data startu: 23 - 30 Listopada (Data startu może ulegnąć zmianie!)
!Za niedługo wrzucę coś ala "mini devlogu"!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...