Jump to content

Recommended Posts

Observez ca nu te ai gandit la serviciul de scripting facut plus timpul care sa oferit in ore nocturne pentru a raspunde la nelamuririle care aveai si aspectele care vreai sa schimbi din scripturile facute. Aspecte care din pacate nu apareau pe acea lista, vad ca nu dai multa importanta la partea in care am cerut o lista cu o descriptie 'EXPLICITA' despre fiecare sistem pentru a asegura trimiterea unui serviciu de calitate cu pret stabil. Din cauza acelei lipsa de explicitate care tiam, de care tiam adus de mai multe ori aminte, a trebuit sa concluiez lucrarea in partea care mi se parea de cuvinta pentru creditul care mi sa acordat. Daca creezi ca serviciul nu a fost la altura platii trimise discutam pe PM aici in MTA. Nu o sa zic ca nu am avut nici o parte de vina in aceasta situatie, marea vina a mea a fost sa acept dealul cand acea lista nu era explicita. In caz de doresti refund putem negocia cu niste conturi STEAM, pentru ca nici metoda de plata care miai oferit nu indeplineau in total dorinta mea [ alta eroare a mea ]. Toate astea zise, imi cer scuze pentru experienta neplacuta traita cu servicile mele, dar daca doresti calitate trebe sa oferi o explicatie despre calitatea care cauti inainte ca lucrurile sa fie stabilite.

Link to comment

@Simple01  Eu nu ajungeam in situatia in care sa postez ceva pe aici daca nu dadeai block pe toate conturile asociate cu numele meu, si mai ales sa nu raspunzi la mesaj timp de 2+ saptamani. M-ai lasat balta fara nici un mesaj, fara nici-un gamemode trimis de catre tine si sa nu uitam ca ultima parola FTP-ului nici nu mi-ai dat-o, noroc ca hostu era de la big si l-am putut recupera. O data acceptata o "afacere" o duci pana la capat daca iti respecti "numele", niciodata nu te schimbi la mijloc sau mai ales sa abandonezi dintr-o data. Eu aici mi-am zis intamplarea mea personala cu tine, deoarece am ramas sa zic asa cu buza umflata. Dupa 2 luni de asteptare si cu niste bani platiti la tine am primit exact nimic din partea ta.  Daca vrei sa mai discutam mai bine nu facem Chat aici si da-mi un PM pe discord.

Link to comment
1 hour ago, Skeedz said:

@Simple01  Eu nu ajungeam in situatia in care sa postez ceva pe aici daca nu dadeai block pe toate conturile asociate cu numele meu, si mai ales sa nu raspunzi la mesaj timp de 2+ saptamani. M-ai lasat balta fara nici un mesaj, fara nici-un gamemode trimis de catre tine si sa nu uitam ca ultima parola FTP-ului nici nu mi-ai dat-o, noroc ca hostu era de la big si l-am putut recupera. O data acceptata o "afacere" o duci pana la capat daca iti respecti "numele", niciodata nu te schimbi la mijloc sau mai ales sa abandonezi dintr-o data. Eu aici mi-am zis intamplarea mea personala cu tine, deoarece am ramas sa zic asa cu buza umflata. Dupa 2 luni de asteptare si cu niste bani platiti la tine am primit exact nimic din partea ta.  Daca vrei sa mai discutam mai bine nu facem Chat aici si da-mi un PM pe discord.

Imi pare un insult folosirea expresiuni `exact nimic` cand au fost aportate servici care am mentionat mai sus. Relativ cu datele hostingului, leam trimis pe Steam la contul tau. Mam asigurat ca sa mearga datele de SFTP.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...