Recommended Posts

Sveiki, taigi šita forumo kategorija gan tyloka nusprendžiau prikelti.

Taigi, Ištikro rašau kad surasčiau žmonių norinčių prisidėti prie mano MTA projekto "San Andreas Black Room" taigi tokio tipo serverių dažniausiai rasite San-Andreas Multi Player. Per visa laiką kurį žaidžiau MTA buvau rades 2 panašaus tipo serverius abu buvo gan populiarus vienu metu, bet dėl kaikurių priežasčių jie išmirė.

Taigi, manau užteks tiek istorijos taigi kokio tipo tai serveris:

Taigi tai yra Deathmatch(Ginklų) serveris jame žaidėjai galetų šaudytis dirbti darbus kituose miestuose, pradėti verslą, įkurti gaujas, Pirkti Namus,Nuosavas mašinas.

Projekto Discord : 

https://discord.gg/87JAjBr

Jame galit rasti daug įdomių "botų" ir galit nieko netrugdomi ir bevargo surasti serverio žaidėjus.

Na grįztam prie projekto.

Aišku bus ir visoki mini-game kaip:

Tetris - Manau visi žino kas tai.

RC Battles - Tai tik mano planuose bet tai būtų kaip 1v1 bet su RC mašinėlėm gal ir Komandinis tipas būtų

iStunt - 100 skirtingų trasų nuo lengviausios iki psichiškai nesveikai sunkios. Pagrindinis tikslas kuo greičiau pasiekti Hunter pickup

Zombių Apokalipsė - Irgi planuose.Manau šiam reiks daugiausia darbo taigi tai atrodytų kaip koks RPG kur galėtum gerinti savo ginklus, atrakinti skillus, žudyti zombius.

Lenktynės - nuo paprasto traktoriaus iki Hydros lekenčios kaip torpeda visa kita manau suprasit kas greitesnis tas pirmesnis.

Na pakalbėkim apie verslus taigi, žmogus galėtų įkurti versla už gan didelę kaina, bet viską lemtų ar kitus sudomins tavo verslas, aišku gali vienas nutempti savo verslą iki viršunės. Dideli verslai turėtų nuosavus fabrikus, ofisus. Manau su verslais atsirastų darbo naujokams pavyzdžiui kurjeris turėtų pervežt prekes į parduotuves kituose miestuose. Kai verslas turi darbuotojų ir kuo verstis verslo įkurėjas uždirbtų ar net pardavinėti akcijas.

Pagal mane projekto pagrindas visvien lieka Deathmatch/Gang War taigi papasakosiu apie tai DM jau turėtų visi suprast nusitaikai į prieša ir šauni kas gali būt sunkiau?

O, kaip apie Gang War?

Gang War pagal mane yra ir labai svarbi serverio dalis gaujos galėtų užimti zonas LV mieste ir kai turėtų pakankamai galios mieste galetų įsikurti į mieste esančias gaujų bazes likusias po garsiujų gaujų karo kuris baigesi jų visų sunaikinimu aišku atsirastų konkurentų kurie noretų iš gaujos pavogti bazę bet jei puolimas nepavyktų bazė gautų 2x arba 3x apsauga nei normaliai. Pagrindinis galios šaltinis būtų zonos kitaip sakant turfai iš jų gaujos galėtų įsigyti ginklų,transporto, gynybos bazei ir galėtų užsisakyti spec. Mechaniko paslaugas pagerinti gaujos mašinas

Tikiuosi atsiras norinčių prisideti dabar dirbu su gaujų sistema. Atrodo lėtai darau serveri bet patikėkit galima sakyt visą laiką aš esu vienintelis kuris kuria jį, aišku buvo keli žmonės bet rado naujos veiklos.

Jei kam įdomu rašiau ~1val

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.