Jump to content

[Request]Resursa de Boss pentru DayZ.


Recommended Posts

Salut.Dupa cum spune si titlul,am si eu nevoie de o resursa pentru un Boss de gamemode DayZ.Am incercat sa caut pe net asa ceva dar din pacate nu am gasit nimic stabil..

Sunt incepator in acest domeniu,nu stiu sa fac una de la 0...daca ar avea cineva vreuna dedicata acestui tip de gamemode si ar vrea sa o ofere sau sa ma ajute sa creez una ar fi un ajutor bine venit :) Daca aveti una deja facuta si vreti sa o vindeti as vrea sa fie ceva foarte bine pus la punct,fara probleme sau alte chestii de genul..

Cine ar dorii sa ma ajute cu aceasta resursa poate sa lase un reply cu link-ul de descarcare al resursei si o sa ma uit prin aceasta,iar cine doreste bani pe aceasta sa ma contacteze pe skype: ionut.dinescu1 si sa fie la un pret convenabil..ca la urma urmei,este doar o resursa. :)

Link to comment

salut phay, cel mai probabil ti-ar fi oferite niste resurse leaked ce pot avea vulnerabilitati sau comenzi ascunse etc. iti sugerez sa platesti un scripter sa iti faca o resursa dupa bunul plac, de preferat vezi pe categoria cu scripteri englezesti pt ca sunt mult mai profesionisti si au tarife calumea..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...