Jump to content

[FREEROAM] // RuthLess // Stunting / Drifting / DeathMatch //


chris1384

Recommended Posts

8GzrcR3.png

Welcome To RuthLess!

(funi neim ik xd)

UN SCURT ISTORIC:

Serverul a fost infiintat pe data de 23.09.2016 din lipsa serverelor de calitate si de faptul ca scripting-ul este hobby-ul meu. La inceput serverul trebuia sa fie unul de Race, dar, vazand cat de jucat este acel gamemode (practic mort) mi-am schimbat parerea facand unul de Freeroam si incercand sa fac cel mai frumos server de Freeroam din Romania!

De ce l-am numit 'RuthLess'? Este un cuvant ce ma reprezinta (sunt nemilos la DM/shooter sau alt GM cu arme) si mi s-a parut un cuvant potrivit pentru acest server.

FEATURES:

[⇉] Aproape toata interfata serverului este in ENGLEZA!

[⇉] Resurse originale facute doar de fondator pentru un gameplay neasemanator cu celelalte servere!

[⇉] Mape de tip DM Racing, Shooter, Drift, Jumps si arene de Deathmatch!

[⇉] Panou Mod Manager (/mods) pentru activarea/dezactivarea masinilor, skin-urilor sau armelor modificate!

[⇉] O tona de comenzi pentru modificarea masinii sau a caracterului! (Handling Editor, Upgrades, Paintjobs cu link-uri directe, Blinking Lights/Neons, Clothes, Walking/Fighting  Styles etc.)

[⇉] HUD si Scoreboard realizat in dx + animat pentru informatiile caracterului/masinii si panouri (Freeroam, Guide, Gang Panel  etc.) pentru a ghida jucatorii noi!

[⇉] Shadere (reflect, contrast, bloom), noi texturi aduse mapei cat si a masinilor (Taillights) pentru o grafica de mare calitate!

[⇉] Serverul este actualizat zilnic cu noi comenzi/bugfix-uri si altele!

[⇉] Alte resurse: Panou VIP, Speaker Manager cu Bass Effect (/sound), Anti-Spawnkill, Peacemode, Warps List (/warps), Level System, SpeedBooster, Drift System.

[⇉] Comenzi pentru antilag destinate jucatorilor cu calculatoare vechi!

CONECTARE + ALTE INFORMATII:

Owner: chris1384 (skype: theidnx1384)

Momentan serverul duce lipsa de host din cauza problemelor financiare.

[⇉] IP ADDRESS: mtasa://85.186.215.104:22003 (localhost)

[⇉] RECORD JUCATORI: 28 (27 - 29 dec. 2016)

Totusi, cu primul server (Romania Minecraft Server realizat in 2011) am reusit sa strang 32/32 jucatori, printre acestia se numarau si vreo 12 admini! :))

WALKTHROUGH (PHOTOS):

Spoiler

ZTs4gRo.jpg

 

vnzdGIj.jpg

 

7043Siz.jpg

 

aKGKFG2.jpg

 

1gufjx9.jpg

 

G5BjTnZ.jpg

*sebas v15 refference*

 

Cam atat. See you there! :D

  • Like 2
Link to comment
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...