.Dan

România Mihăilescu Server | Viața la Țară Roleplay

Recommended Posts

MqW7ja8.png

România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay

IP: mtasa://5.83.43.213:22003

Fondator: Mihăilescu Mihay

INFORMAȚII

Server-ul România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay este deschis de mai mulți ani, fiind un server cu experiență care ”a trecut prin multe”. Fondatorul server-ului este Mihăilescu Mihay, iar modul de joc pe care rulează este Fort Carson - Roleplay, cu multe modificări și imbunătățiri din partea fondatorului.

CARACTERISTICI

check-icon.png Server bazat pe Roleplay într-o locație care nu este folosită în România. (roleplay mediu)

check-icon.png Server-ul prezintă numeroase facțiuni guvernamentale, Poliția, SMURD și TRA, iar jucătorii pot obține un GANG sau o MAFIE prin mai multe metode.

check-icon.png Server-ul deține un număr mare de moduri pe vehicule, skin-uri și arme.

check-icon.png Administrația server-ului este profesionistă și rezolvă rapoartele jucătorilor.

check-icon.png Sisteme noi adăugate și imbunătățite.

check-icon.png Mașini și facilități de donator opționale.

check-icon.png TEMPORAR - Ninsoare și zăpadă!

RECOMPENSE

Server-ul România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay dorește să recompenseze fiecare jucător care ajută la aducerea jucătorilor pe comunitatea românească de MTA:SA, astfel că fondatorul va recompensa fiecare jucător care face acest lucru și are dovezi plauzibile. (DISCLAIMER: Dorim să aducem jucători pe comunitate, astfel că nu este permis să faceți reclamă pe alte servere de MTA:SA românești, aveți voie doar să aduceți jucători de pe alte jocuri)

POZE

Spoiler

ksJBD89.jpg

wQqK9il.jpg

JUuYVbx.jpg

S3FfLPa.jpg

YSkIYBT.jpg

IP: mtasa://5.83.43.213:22003

Fondator: Mihăilescu Mihay

PREZENTARE

Notiță: Nu vă obosiți să lăsați comentarii cu hate de genul ”sever pt donații”, ”nu aveți rp”, în loc să faceți asta răspundeți la întrebarea - dacă găsiți defecte, de ce nu încercați VOI să le reparați? :D

Edited by .Dan

Miam cumparat o masina si mia luat bani dar nu mia dat masina si nici cieile,ajutatima va rog ca am dat mult pe ea mam chinuit pt bani aceia :(

Edited by Dumitru Florin

7 hours ago, Dumitru Florin said:

Miam cumparat o masina si mia luat bani dar nu mia dat masina si nici cieile,ajutatima va rog ca am dat mult pe ea mam chinuit pt bani aceia :(

Salutare, aici nu este forum-ul serverului, doar o prezentare.. nu sunt in staff sau ceva, contacteaza in joc un administrator pentru a te ajuta.

mi-am luat ban din cauza ca am facut mai multe conturi , dar le-am facut deoarece nu imi mergeau modurile din cauza patcharului si adminii au crezut ca fac misto , este posibil sa mi se scoata banul?