Jump to content

România Mihăilescu Server | Viața la Țară Roleplay


.Dan

Recommended Posts

MqW7ja8.png

România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay

IP: mtasa://5.83.43.213:22003

Fondator: Mihăilescu Mihay

INFORMAȚII

Server-ul România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay este deschis de mai mulți ani, fiind un server cu experiență care ”a trecut prin multe”. Fondatorul server-ului este Mihăilescu Mihay, iar modul de joc pe care rulează este Fort Carson - Roleplay, cu multe modificări și imbunătățiri din partea fondatorului.

 

CARACTERISTICI

check-icon.png Server bazat pe Roleplay într-o locație care nu este folosită în România. (roleplay mediu)

check-icon.png Server-ul prezintă numeroase facțiuni guvernamentale, Poliția, SMURD și TRA, iar jucătorii pot obține un GANG sau o MAFIE prin mai multe metode.

check-icon.png Server-ul deține un număr mare de moduri pe vehicule, skin-uri și arme.

check-icon.png Administrația server-ului este profesionistă și rezolvă rapoartele jucătorilor.

check-icon.png Sisteme noi adăugate și imbunătățite.

check-icon.png Mașini și facilități de donator opționale.

check-icon.png TEMPORAR - Ninsoare și zăpadă!

 

RECOMPENSE

Server-ul România Mihăilescu Server - Viața la Țară Roleplay dorește să recompenseze fiecare jucător care ajută la aducerea jucătorilor pe comunitatea românească de MTA:SA, astfel că fondatorul va recompensa fiecare jucător care face acest lucru și are dovezi plauzibile. (DISCLAIMER: Dorim să aducem jucători pe comunitate, astfel că nu este permis să faceți reclamă pe alte servere de MTA:SA românești, aveți voie doar să aduceți jucători de pe alte jocuri)

 

POZE
 

Spoiler

 

ksJBD89.jpg

wQqK9il.jpg

JUuYVbx.jpg

S3FfLPa.jpg

YSkIYBT.jpg

 

 

 

IP: mtasa://5.83.43.213:22003

Fondator: Mihăilescu Mihay

 

PREZENTARE

 

 

Notiță: Nu vă obosiți să lăsați comentarii cu hate de genul ”sever pt donații”, ”nu aveți rp”, în loc să faceți asta răspundeți la întrebarea - dacă găsiți defecte, de ce nu încercați VOI să le reparați? :D

 

Edited by .Dan
Link to comment
  • 2 weeks later...
7 hours ago, Dumitru Florin said:

Miam cumparat o masina si mia luat bani dar nu mia dat masina si nici cieile,ajutatima va rog ca am dat mult pe ea mam chinuit pt bani aceia :(

Salutare, aici nu este forum-ul serverului, doar o prezentare.. nu sunt in staff sau ceva, contacteaza in joc un administrator pentru a te ajuta.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Salut, sunt pe server de 1 saptamana si vreau sa donez. Astept de cand am intrat sa donez si mi se spune ca trebuie sa astept sa intre fondatorul servarului, Mihailescu Mihai. Am fost majoritatea timpului pe server. Parerea mea e ca trebuie sa se puna datele de contact ale fondatorului pentru cine vrea sa doneze. Sau macar adminii sa stie cum dau de el. In rest serverul e super.

Link to comment
On 29/01/2019 at 00:56, Spyke97 said:

mi-am luat ban din cauza ca am facut mai multe conturi , dar le-am facut deoarece nu imi mergeau modurile din cauza patcharului si adminii au crezut ca fac misto , este posibil sa mi se scoata banul?

Aceasta sectiune e doar pentru a prezenta servere nu pentru a raporta problemele tale pe acel server.

La fel si la tine:

On 30/03/2020 at 19:36, ggabrielpopa said:

Salut, sunt pe server de 1 saptamana si vreau sa donez. Astept de cand am intrat sa donez si mi se spune ca trebuie sa astept sa intre fondatorul servarului, Mihailescu Mihai. Am fost majoritatea timpului pe server. Parerea mea e ca trebuie sa se puna datele de contact ale fondatorului pentru cine vrea sa doneze. Sau macar adminii sa stie cum dau de el. In rest serverul e super.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...